Rozrywka i wypoczynek » Sport

Piłkarskie emocje w Porcie Łódź!

Piłkarskie emocje w Porcie Łódź!
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkie święto Piłki Nożnej – Mundial 2018 w Porcie Łódź trwa. Wspólne oglądanie wszystkich meczów w Strefie Kibica zlokalizowanej na Patio Centrum przyciąga małych i dużych miłośników sportu.

Szczególnie, gdy na murawę wychodzi Polska reprezentacja. Pierwszy mecz naszej drużyny wzbudził ogromne emocje. Kibice zgromadzeni w Strefie do ostatniej minuty śledzili zmagania biało-czerwonych. I choć tym razem mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla drużyny Senegalu, to nadzieja na sukces w następnej rozgrywce wcale nie maleje. 24 czerwca na Patio ponownie będzie głośno, radośnie i wszyscy będą trzymać mocno kciuki.

PORT ŁÓDŹ ZE STREFĄ KIBICA

Sztuczna trawa, miękkie pufy i telebim o wielkości 24 mkw przez cały czas trwania Mundialu czekają na kibiców na Patio Portu Łódź. Robiąc zakupy nie trzeba już spieszyć się do domu. W Strefie Kibica można usiąść wygodnie i śledzić przebieg każdego meczu rozgrywanego podczas Mistrzostw w Rosji, również w niehandlowe niedziele. Z myślą o kibicach Centrum prowadzi stałą transmisję także w Strefie Restauracyjnej - na trzech telewizorach, zlokalizowanych w różnych miejscach Food Courtu.

POLSKA BIAŁO-CZERWONI!

Pierwszy mecz polskiej reprezentacji zgromadził w Strefie Kibica wielu fanów naszej drużyny, czekających z zapartym tchem na gwizdek rozpoczynający spotkanie z Senegalem. Emocje podgrzewał gość specjalny, dziennikarz Irek Bieleninik, który zachęcał do wspólnego kibicowania. Można było pomalować twarz w biało - czerwone barwy i wziąć udział w konkursach z nagrodami. Dla dzieci przygotowano liczne animacje i zabawy, maluchy otrzymywały również flagi – atrybut kibica. Równie rozemocjonowani Goście terenowego studia Radia Łódź komentowali walkę reprezentacji Polski z niezwykle trudnym przeciwnikiem.  

Kolejne dwa spotkania Polaków, którym towarzyszyć będzie szereg atrakcji i konkursów przygotowanych przez Port Łódź, już w niedzielę, 24 czerwca o godz. 20:00 (Polska – Kolumbia) i w czwartek, 28 czerwca o godz. 16:00 (Polska – Japonia). W te dni, kiedy grać będą Polacy, w Strefie Kibica pojawi się terenowe studio Radia Łódź, w którym niemal przez cały dzień pojawiać się będą specjalni goście, znani sportowcy i aktorzy.

 

- Kolejny raz Strefa Kibica w Porcie Łódź okazała się strzałem w dziesiątkę. Obserwujemy, jak każdego dnia gromadzą się w niej osoby, które całym sercem oddają się kibicowaniu. Cieszymy się, że mogliśmy stworzyć dla nich miejsce, gdzie mogą śledzić przebieg Mundialu. Wyście z domu i wspólne przeżywanie emocji sportowych staje się trendem, w który z radością się wpisujemy. Każdy może dołączyć do odwiedzających Port Łódź kibiców i na własnej skórze poczuć piłkarskie emocje. Mam nadzieję, że oprócz dobrej zabawy, będziemy mogli wspólnie cieszyć się z sukcesów naszej reprezentacji do ostatniego dnia trwania Mistrzostw – mówi Andrzej Cieślik, dyrektor Portu Łódź.

PIŁKARSKIE SZALIKI DO WYGRANIA

Prawdziwy rarytas dla każdego kibica – szalik w biało-czerwonych kolorach można wygrać w zabawie przygotowanej dla Klientów Portu Łódź. Wystarczy zrobić kilka kroków do wygranej – w dniach 14 czerwca – 14 lipca (z wyjątkiem niedziel niehandlowych: 17 czerwca i 8 lipca) należy dokonać w Porcie Łódź zakupów na kwotę minimum 100 zł i celnie strzelić gola do specjalnie przykrytej bramki w Atrium obok wejścia do sklepu IKEA.

Również w Atrium na najmłodszych czeka Strefa Małego Piłkarza. Do 14 lipca mali zawodnicy mogą zagrać w najnowszą grę piłkarską na konsoli Playstation, a także zmierzyć się z rówieśnikami przy stoliku z piłkarzykami. Codziennie, od 10:00 do 20:00, w tej Strefie na najmłodszych czekają hostessy koordynujące grę małych zawodników. Rodzice mogą także zabrać swoje pociechy na wystawę z oficjalnymi strojami Polskiej Reprezentacji, którą można zobaczyć w alejce przy strefie restauracyjnej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )