Społeczeństwo » Społeczeństwo

Piłkarskie emocje w Silesia City Center

Zbliża się prawdziwe piłkarskie święto dla wszystkich fanów futbolu.

Nic tak nie  łączy jak wspólne kibicowanie, dlatego w czasie trwania fazy grupowej Mundialu w Silesia City Center powstanie strefa piłkarskich atrakcji. Na odwiedzających ją gości czekać będą gry z nagrodami, a w dniach meczów z udziałem reprezentacji Polski – warsztaty z mistrzami i liczne konkursy. 

Każdy fan piłki nożnej z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie Mundialu. Iście piłkarską atmosferę będzie można poczuć w dniach 14-28 czerwca w największym centrum handlowym na  Śląsku. Na Placu Cynamonowym powstanie strefa, w której każdy będzie mógł spróbować swoich sił na wirtualnej murawie. Na fanów mistrzowskich rozgrywek będą czekać piłkarzyki oraz konsole PlayStation z grą FIFA 18. Piłkarskie zmagania zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami.

Prawdziwe emocje czekają w dniach, w których reprezentacja Polski będzie rozgrywała mecze – 19, 24 i 28 czerwca przewidziano szereg dodatkowych atrakcji dla najmłodszych kibiców. Przez trzy dni w strefie będzie można spotkać Adriana Duszaka – Międzynarodowego Mistrza Niemiec Freestyle Football 2014 oraz Grzegorza Staśkiewicza – zwycięzcę Freestyle Football 2015. Sportowcy zaprezentują światowej klasy widowisko z piłką, a także poprowadzą warsztaty wykonywania trików, podczas których uczestnicy będą mogli nauczyć się podstawowych sztuczek. Przy stoisku do malowania twarzy każdy kibic będzie mógł przybrać biało-czerwone barwy, a podczas licznych konkursów – wygrać karty podarunkowe do Silesia City Center.

Piłkarska strefa zostanie utworzona na Placu Cynamonowym w Silesia City Center w dniach 14-28 czerwca. Dodatkowe atrakcje będą dostępne w dniach 19, 24 oraz 28 czerwca. Wstęp do strefy jest bezpłatny.

Więcej informacji udziela:

Iwona Mroczek

Dyrektor Silesia City Center

ul. Chorzowska 109a

40-101 Katowice

Tel. 32 60 50 011

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »