Gospodarka » Narzędzia

Pilniki i tarniki – nowa grupa produktów w ofercie Stanley

Pilniki i tarniki – nowa grupa produktów w ofercie Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley rozbudowuje swoją ofertę o szeroką gamę pilników oraz tarników. Przy ich projektowaniu zwrócono szczególną uwagę na trwałość oraz ergonomię narzędzi.

Na rynku pojawiła się nowa seria produktów firmy Stanley. Ten producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych rozszerzył swoją ofertę o wytrzymałe pilniki oraz tarniki. Wszystkie modele zostały wykonane z najwyższej jakości stali węglowej, którą poddano precyzyjnej obróbce cieplnej, dzięki czemu narzędzia na długo pozostają ostre. Pilniki i tarniki zostały wyposażone w wygodne bimateriałowe rękojeści, które zapewniają komfort pracy i minimalizują zmęczenie dłoni. Każde z narzędzi posiada także praktyczny otwór do wieszania. 

Pilniki Stanley

W nowej ofercie znajdują się pilniki płaskie, a także o przekrojach: półokrągłym, kwadratowym, trójkątnym oraz okrągłym. Każdy kształt pilnika jest dostępny w trzech wersjach – zdzierak, równiak oraz gładzik. W zależności od rodzaju długość pilnika wynosi od 150 mm do 250 mm. 

Pilniki do pił

Nowością w ofercie Stanley są pilniki do pił łańcuchowych o długości 200 mm i średnicy 4 mm; 4,5 mm; 4,8 mm oraz 5,5 milimetra. Producent narzędzi proponuje do pił również pilniki zbieżne (równiak lub gładzik) oraz pilniki o zaokrąglonych krawędziach – wszystkie o długości 150 milimetrów. 

Zestawy pilników Stanley

Pilniki z oferty Stanley dostępne są także w zestawach:- zdzieraki – 3 szt. – trójkątny, płaski i okrągły o długości 150 mm - równiaki – 3 szt. – płaski, półokrągły i kwadratowy o długości 200 mm- iglaki – 6 szt. 

Tarniki Stanley

Nowa oferta Stanley zawiera tarniki płaskie, okrągłe lub o przekroju półokrągłym. Każdy kształt tarników dostępny jest w dwóch wersjach – zdzierak lub równiak – oraz w dwóch długościach – 200 mm i 250 milimetrów.  

Zestaw tarników Stanley

Tarniki z oferty Stanley dostępne są także w zestawie:- zdzieraki – 3 szt. – płaski, półokrągły oraz okrągły o długości 200 mm 

Średnia cena pilnika: 17 zł 

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »