Kultura, sztuka » Kultura

PIÓRO I KAMERA

PIÓRO I KAMERA
Zobacz więcej zdjęć »
Pokaz filmów Agnieszki Osieckiej Wtorek, 5 listopada 2013, godzina 18.00 Muzeum Plakatu w Wilanowie – Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie
Serdecznie zapraszamy do Muzeum Plakatu w Wilanowie we wtorek, 5 listopada, godz. 18.00 na spotkanie „Pióro i Kamera. Pokaz filmów Agnieszki Osieckiej" poświęcone wybitnej poetce. Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia wystawy „Filmowo mi... Polskie plakaty filmowe z lat 1945-1969". Recenzje filmowe napisane przez Agnieszkę Osiecką, wydane w książce p.t. „Filmidła. Gawędy o filmach", uzupełniają te wystawę.

Podczas wieczoru odbędzie się pierwszy publiczny, otwarty dla wszystkich chętnych, pokaz sześciu etiud wyreżyserowanych przez Agnieszkę Osiecką: Solo na kontrabasie, Słoń, STS, Zwierzęta futerkowe, Bar listopad, Plakat z drewna. Po projekcji zapraszamy na dyskusję, w której udział wezmą goście specjalni: krytyk filmowy - Tomasz Raczek i wybitny reżyser - Janusz Majewski. W spotkaniu wezmą także udział przedstawiciele Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej - Agata Passent i Marta Passent.
Wstęp wolny!
Zapraszamy!

Organizatorzy spotkania: Muzeum Plakatu w Wilanowie, Fundacja Okularnicy im. A. Osieckiej, Prószyński i S-ka.
Współpraca: Szkoła Filmowa w ŁodziRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »