Kultura, sztuka » Kultura

PIOTR FROMOWITZ PRODUCENT KUCHENNYCH REWOLUCJI I TWÓRCA KARIERY TELEWIZYJNEJ MAGDY GESSLER ŻEGNA SIĘ

PIOTR FROMOWITZ PRODUCENT KUCHENNYCH REWOLUCJI I TWÓRCA KARIERY TELEWIZYJNEJ MAGDY GESSLER ŻEGNA SIĘ
Zobacz więcej zdjęć »
Po 14 latach kierowania firmą, Piotr Fromowitz, współzałożyciel, producent i szef Constantin Entertainment Polska, zdecydował się na zakończenie swojej dotychczasowej współpracy z końcem tego roku.

Wybierając Magdę Gessler do programu „KUCHENNE REWOLUCJE“ w 2009 roku, stał się twórcą jej kariery telewizyjnej. Do tej pory wyprodukował 270 odcinków tego formatu telewizyjnego z Magdą Gessler w roli głównej (od 5 września br. w czwartki o godz. 21:30 emitowana jest 20. edycja).

Magda Gessler o początkach współpracy mówiła: Pamiętam, jak producent „Kuchennych rewolucji” Piotr Fromowitz przyszedł do mojej restauracji „Gar” i zapytał, czy chciałabym prowadzić ten program. Odpowiedziałam, że tak i byłam pełna podziwu dla niego, że się odważył na coś takiego właśnie ze mną, bo jestem w zasadzie nieprzewidywalna. Ale to też jest urok Rewolucji”.

Program od lat gromadzi przed ekranami ok. 2 mln widzów, co czyni ten reality-show jednym z najbardziej popularnych na polskim rynku telewizyjnym, a TVN pozostaje liderem pasma zarówno wśród wszystkich widzów (15,9% udziału), jak i w grupie komercyjnej 16-49 (20,02% udziału).

Do dalszych sukcesów telewizyjnych Fromowitza zaliczają m.in. się takie produkcje jak: "NASZ NOWY DOM" z Katarzyną Dowbor (Polsat) oraz „SĘDZIA ANNA MARIA WESOŁOWSKA” (TVN), które także od trafienia do telewizyjnych ramówek do dziś niezmiennie utrzymują doskonałe wyniki oglądalności.

 

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Katarzyna.Staszczyk@constantin-entertainment.pl

Tel.: +49 724900111Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Społem
http://agencjaspolem.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »