Rozrywka i wypoczynek » Gry

Piraci na plaży w Tarasach Zamkowych

Piraci na plaży w Tarasach Zamkowych
Zobacz więcej zdjęć »
Z początkiem wakacji Tarasy Zamkowe przygotowały dla najmłodszych moc atrakcji. W najbliższy weekend, 11-12 lipca, w lubelskim centrum handlowym pojawią się piraci. W trakcie specjalnie zorganizowanych pirackich gier i zabaw, uczestnicy będą m.in. poszukiwać ukrytych skarbów.

Najbliższy weekend w Tarasach Zamkowych upłynie pod znakiem dobrej zabawy i niezapomnianych przygód. Pirackie wyzwania dla maluchów obejmować będą zabawy na plaży zlokalizowanej na parterze centrum. Śmiałkowie zmierzą się między innymi z rozgrzewką piratów, czekoladowym tańcem, łowieniem ryb i koników morskich, poszukiwaniem dukatów czy przygotowaniem łódki z papieru. Nie zabraknie malowania twarzy oraz tworzenia charakterystycznej dla piratów opaski na oko.

 Animatorzy, koordynujący wykonywanie poszczególnych zadań, nagradzać będą dzieci pieczątką, zawierającą część mapy. Każdy, kto zbierze je wszystkie, będzie następnie próbował znaleźć ukryty skarb.

O odpowiedni klimat wydarzenia zadba specjalnie przygotowana na tę okazję scenografia: pirackie flagi, skrzynia z dukatami oraz basenik do połowu rybek. Nad całością czuwać będą animatorzy w pirackich strojach. Zabawy przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Wstęp jest bezpłatny.

 

Serdecznie zapraszamy na pirackie gry i zabawy w godz. 10.00 – 20.00!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tarasy Zamkowe
http://www.tarasyzamkowe.pl/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »