Motoryzacja » Transport

PKS-em z Warszawy do Ostrołęki

Trasa Warszawa-Ostrołęka to jeden z kluczowych elementów mazowieckiej siatki połączeń. PKS Ostrołęka, będący spółką Mobilis Group, wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom pasażerów i obsługuje dziennie nawet 15 połączeń tej relacji.

Trasa Warszawa-Ostrołęka to jeden z kluczowych elementów mazowieckiej siatki połączeń. PKS Ostrołęka, będący spółką Mobilis Group, wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom pasażerów i obsługuje dziennie nawet 15 połączeń tej relacji. Wszystkie kursy realizowane są przez najwyższej klasy autokary m.in. Scania Touring. Komfortowej podróży o dogodnych porach towarzyszą atrakcyjne ceny biletów. W ramach promocji dostępnej w sprzedaży internetowej, koszt przejazdów rozpoczyna się już od 5 zł.

Popularna trasa Warszawa-Ostrołęka to jeden z najbardziej istotnych elementów mazowieckiej siatki przewozów pasażerskich oferowanych przez Grupę Mobilis. Zgodnie z szacunkami firmy, z połączeń między oboma ośrodkami miejskimi, oddalonymi od siebie o 125 km, korzysta dziennie setki pasażerów, podróżujących zarówno w celach prywatnych, jak i służbowych. Dużą część podróżnych stanowią osoby przemieszczające się na tej trasie regularnie, każdego dnia bądź co kilka dni. Dogodny rozkład jazdy wprowadzony przez Grupę Mobilis umożliwia łatwe dostosowanie podróży do własnych potrzeb. Na każdy dzień przewidzianych jest kilkanaście kursów w każdą stronę, w odstępach co godzinę, a nawet krótszych.

Na trasie do stolicy autokary zatrzymują się m.in. w Dobrołęce, Różanie, Pułtusku, Serocku, Zegrzu i Legionowie. Jednym z kluczowych przystanków w Warszawie jest Dworzec Gdański, który stwarza możliwość dogodnej przesiadki do metra. Przystankiem końcowym jest Dworzec Zachodni, jeden z kluczowych węzłów komunikacyjnych miasta.

Komfort przejazdu, połączeń oraz ceny

Dla osób pokonujących trasę do stolicy i z powrotem duże znaczenie ma nie tylko komfortowa flota autokarów, ale także duża liczba połączeń i atrakcyjna cena przejazdu. Są to kluczowe elementy między innymi przy regularnych dojazdach do szkoły, na studia czy do pracy – komentuje Magdalena Selder, dyrektor marketingu Mobilis Group – Dzięki dynamicznym taryfom jesteśmy w stanie zaoferować pasażerom dużą pulę biletów ze zniżką. W ramach obowiązującej obecnie promocji internetowej cena przejazdu w jedną stronę rozpoczyna się już od 5 zł.

Dużo przestrzeni i bezpłatne Wi-Fi

Na trasie między Warszawą a Ostrołęką kursują najwyższej klasy autokary m.in. Scania Touring. Charakterystyczne pojazdy z wysokim pokładem pozwalają na bezpieczną i komfortową podróż. Każdy z autokarów wyposażony jest w klimatyzację z systemem indywidualnej regulacji nawiewu oraz wygodne, szerokie siedzenia, które podróżni mogą odchylić. W trakcie jazdy można skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi, które umożliwia pasażerom pracę, naukę i odpoczynek.

Bilet w formie SMS-a Bilety na połączenia Mobilis Group dostępne są na stronie www.mobilis.pl. Przy ich zakupie w Internecie podróżni nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat transakcyjnych. Wygodny system wyszukiwania i rezerwacji biletów pozwala w łatwy sposób odnaleźć wybraną trasę oraz konkretny termin i godzinę przejazdu. Zakupione bilety przesyłane są następnie na podany adres e-mail lub w formie SMS-a na wybrany numer telefonu. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Elżbieta Pietrzak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »