Firma » Biznes

Plan B – nowe ubezpieczenie

W ofercie ubezpieczeniowej Banku Zachodniego WBK pojawił się nowy produkt – Plan B. Ubezpieczenie zostało przygotowane przez BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych we współpracy z Europ Assistance Polska.

Ubezpieczenie stanowi zabezpieczenie finansowe na wypadek trudnych sytuacji związanych z utratą pracy, niezdolnością do pracy spowodowanej wypadkiem, czy pobytem w szpitalu.

Dodatkowo klienci mogą korzystać z pakietu Assistance Zawodowy, który będzie pomocny w sytuacji poszukiwania pracy. W ramach usługi klientom przysługuje pomoc psychologa– konsultacja telefoniczna, podczas której specjalista udzieli wsparcia i zmotywuje do aktywnego poszukiwania pracy, a także pomoże w zidentyfikowaniu mocnych stron, na których można bazować w planowaniu dalszej kariery zawodowej.

Plan B oferuje również wsparcie ze strony profesjonalnego doradcy, który pomoże w przygotowaniu do rozmowy rekrutacyjnej. Ponadto, klienci mogą liczyć na pomoc w sprawdzeniu i tłumaczeniu CV, listu motywacyjnego oraz dokumentów referencyjnych. Klienci mogą również skorzystać z usługi monitoringu rynku polegającej na instruktażu wyszukiwania ofert pracy i kursów doszkalających.

Brak pracy może negatywnie wpływać nie tylko na nasze finanse, ale również na naszą samoocenę i kondycję psychiczną. Pakiet assistance zawodowego to rozwiązanie, które pomoże w sytuacji utraty pracy lub zdolności do pracy oraz zapewni profesjonalne doradztwo. Mamy nadzieję, że tak skonstruowany program pomocy zapewni klientom wsparcie i zwiększy ich szanse na wymagającym rynku pracy - mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

Na życzenie klienci mają także dostęp do infolinii prawa pracy i elektronicznego pakietu informacyjno-organizacyjnego, zawierającego informacje dotyczące m.in. sposobów poszukiwania pracy, przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej,  zasad przeprowadzania rozmowy rekrutacyjnej, najczęściej zadawanych pytań podczas rozmów rekrutacyjnych, czy zasad tworzenia dokumentów aplikacyjnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Europ Assistance Polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »