Firma » System prawny

Planowane połączenie Dentons z firmą Gallo Barrios Pickmann w Peru

Planowane połączenie Dentons z firmą Gallo Barrios Pickmann w Peru
Zobacz więcej zdjęć »
Planowane połączenie zapewni firmom renomę oraz wzmocni wsparcie klientów w Peru i na całym świecie.

Dentons, największa firma prawnicza na świecie, ogłosiła zamiar połączenia z Gallo Barrios Pickmann w Peru, kraju uznanym za jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się gospodarek Ameryki Łacińskiej.

Jeżeli połączenie zostanie zatwierdzone przez partnerów obu firm i sfinalizowane, zapewni klientom Gallo Barrios Pickmann dostęp do doświadczenia i wiedzy tysięcy prawników, w ponad 60 krajach, na sześciu kontynentach. Dotychczasowi klienci Dentons otrzymają bezpośrednie wsparcie cenionych prawników Gallo Barrios Pickmann w Limie, stolicy Peru.

„Poprzez połączenie z uznaną firmą w Peru, Dentons potwierdza swoją renomę jako największa i wiodąca firma prawnicza na świecie” powiedział Joe Andrew, Globalny Prezes Dentons.

Planowane połączenie jest następstwem zaproponowanego, ogłoszonego na początku maja strategicznego partnerstwa z brazylijskim Vella Pugliese Buosi Guidoni oraz rozpoczęcia działalności Dentons Muñoz w Ameryce Śrokowej, Dentons López Velarde w Meksyku i Dentons Cardenas & Cardenas w Kolumbii. Jest to część strategii szybkiego rozwoju Dentons w Ameryce Łacińskiej.

„Dzięki temu połączeniu jesteśmy gotowi, aby stać się jedną z wiodących firm prawniczych w Ameryce Łacińskiej” mówi Elliott Portnoy, Globalny Dyrektor Generalny Dentons. „W tym regionie nasza kancelaria rozwija się szybciej, a w połączeniu z najlepszymi lokalnymi firmami, szybciej niż ktokolwiek wcześniej.”

Połączenie wzmocni rangę Dentons w kluczowych sektorach i praktykach, takich jak Bankowość i Finanse, Prawo Spółek, Spory i Postępowania Sądowe, Prawo Pracy, Górnictwo i Zasoby Naturalne oraz Prawo Podatkowe.

„Cieszymy się z perspektywy dołączenia do Dentons, dzięki policentrycznemu podejściu otrzymamy cenną platformę, która pomoże zaoferować klientom możliwości realizowania ich własnych strategii” mówi Julio Gallo, Partner z Gallo Barrios Pickmann.

Po zatwierdzeniu przez partnerów obu firm (zgodnie z planem głosowanie ma się odbyć za kilka tygodni), połączenie rozpocznie się jeszcze w 2017 roku.

O kancelarii Dentons

Dentons jest największą na świecie firmą prawniczą, oferującą najwyższej jakości doradztwo prawne i biznesowe. Za innowacyjne osiągnięcia w zakresie świadczenia usług prawnych, w tym m.in. stworzenie Nextlaw Labs oraz Nextlaw Global Referral Network, Dentons jest regularnie rekomendowany przez wiodące informatory biznesowe i prawnicze i zajmuje pozycję lidera w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas”. Jest także zdobywcą nagrody BTI Client Service 30 Award. Dzięki policentrycznemu podejściu oraz zapewnianiu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników na całym świecie, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej w społecznościach, w których funkcjonuje. http://www.dentons.com/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dentons

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »