Rozrywka i wypoczynek » Gry

Plantronics GameCom® 777 Surround PC Dolby 7.1

Nowy zestaw słuchawkowy Plantronics GameCom®777 z technologią Dolby 7.1 Headphone dostarcza graczom nieprawdopodobnych wrażeń. Lekki design i technologia Open-Ear zapewniają miłośnikom gier ciągłą łączność i wygodę.

Plantronics zaprezentował nową wersję zestawu słuchawkowego dedykowanego dla graczy - GameCom®777, z wirtualnym dźwiękiem przestrzennym surround 7.1 wspieranym technologią Dolby® Headphone i Dolby® ProLogic® IIx. GameCom®777 łącząc realistyczny dźwięk przestrzenny z doskonałym design'em Plantronics, gwarantuje graczom wyjątkowy dźwięk i wrażenia głosowe.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Plantronics GameCom®777 dostarczany jest z kartą dźwiękową USB Dolby Headphone 7.1 plug-and-play obsługiwaną przez komputery PC i Mac. Technologia Dolby zapewnia wirtualny ośmiokanałowy dźwięk, a dokładne pozycjonowanie mikrofonu jest niezwykle istotne dla graczy podczas rywalizacji.

Poza specjalnymi możliwościami dźwiękowymi, słuchawki GameCom®777 zostały wyposażone w liczne funkcje, a ich ergonomia, w tym wykorzystanie projektu Open Ear sprawia, że użytkownicy są zarówno włączeni do gry, jak i mają stały kontakt z otoczeniem.

Cechy GameCom®777

• Lekka konstrukcja słuchawek oraz specjalnie zaprojektowane kapsuły z głośnikami zapewniają maksimum komfortu podczas długich sesji

• Unikatowy, chowany mikrofon zmienia zestaw w wysokiej jakości słuchawki do muzyki i multimediów

• Teleskopowy mikrofon z funkcją redukcji szumów zapewnia graczom czysty, klarowny dźwięk

• Wbudowane przyciski regulacji głośności i wyciszania mikrofonu umożliwiają sterownie słuchawkami tylko jednym palcem

- Jeśli chodzi o słuchawki, społeczność graczy wymaga ekstremalnej precyzji dźwięku i komfortu podczas ciągłego noszenia - tłumaczy Matt Miller, dyrektor ds. Produktów Entertainment. - Musieliśmy połączyć się z Dolby, by dać graczom wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 dla bardziej przekonywujących wrażeń płynących z gry. Ergonomiczny kształt słuchawek, który łagodzi dyskomfort podczas długotrwałego użytkowania, jest efektem naszych doświadczeń - dodaje.

GameCom® 777 zestaw jest kompatybilny z internetowymi programami VoIP (Skype i Google Voice).

KONTEL-TELECOM

KONTEL-TELECOM jest jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego. Firma jest polskim dystrybutorem produktów marek Plantronics, Altec Lansing, Cardo Systems Scala Rider, Zoom, RTX Dualphone. KONTEL-TELECOM ma ponad 25-letnie doświadczenie na rynku. Firma otrzymała certyfikat - Przejrzysta Firma oraz zajęła wysoką pozycję na zaszczytnej liście Diamentów Biznesu - rankingu firm najdynamiczniej rozwijających się w ciągu 3 ostatnich lat publikowanej przez magazyn Forbes.

Plantronics

Plantronics to światowy lider w produkcji słuchawek do komunikacji. Firma powstała w 1962 r. w USA. Bazując na zaawansowanej technologii cyfrowej obróbki dźwięku mowy i redukcji szumów z otoczenia oferuje produkty najwyższej jakości, co potwierdza certyfikat TCO '07 już dla ponad 100 produktów. Słuchawki i akcesoria Plantronics są dostępne na całym świecie. Firma jest członkiem założycielem organizacji Bluetooth SIG.

To właśnie przez słuchawki Plantronics usłyszeliśmy słowa Neila Armstronga z powierzchni Księżyca. Obecnie używane są w samolotach Airbus. Słuchawki tej marki stosuje ponad 90 proc. polskich CallCenter. Co piąty użytkownik Skype na świecie wykorzystuje słuchawki Plantronics.

Dodatkowe informacje:

PRESTIGE PUBLIC RELATIONS

Tel. 022 620 28 29

www.prestigepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »