Dom » Wnętrza

Płaski i obrotowy mop Easy Wring UltraMat od Viledy!

Płaski i obrotowy mop Easy Wring UltraMat od Viledy!
Zobacz więcej zdjęć »
Tradycyjny płaski mop z funkcją obrotowego wyciskania - Vileda stworzyła to idealne połączenie projektując mopa Easy Wring UltraMat.

Zestaw składa się z mopa płaskiego UltraMax oraz specjalnego wiaderka z obrotowym sitem. Dzięki systemowi obrotowego odsączania mopa, nie trzeba używać do tego siły. Przycisk-pedał wprawiający sito w ruch jest bardzo wytrzymały, w związku z czym nie ma obawy o jego uszkodzenie. Teleskopowy drążek mopa pozwala na idealnie dopasowanie go do indywidualnych wymagań oraz złożenie i wygodne przechowywanie, a mycie trudno dostępnych miejsc (np. pod meblami) jest bezproblemowe dzięki specjalnemu przegubowi. Easy Wring UltraMat to mop, który idealnie czyści każdy rodzaj podłogi. Specjalne mikrowłókna nakładki czyszczącej dają najlepszy efekt czyszczenia bez konieczności używania detergentów.

Easy Wring UltraMat od Viledy to idealne połączenie sprawdzonej jakości płaskiego mopa z funkcjonalnością obrotowego sita.

Cena promocyjna w sklepie internetowym Vileda: 129 zł

Marka: ViledaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

gastrosfera

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »