Technologie » Internet

PLATFORMA ELF24 - BEZPIECZEŃSTWO WE WŁASNYM DOMU

My – mieszkańcy, mamy różne wyobrażenia na temat naszego osiedla. Z reguły chcemy, aby było ono zadbane, bezpieczne i pełne zieleni. Co do jednego zgadzamy się jednomyślnie – pragniemy przede wszystkim czuć się bezpiecznie we własnym domu.
Bardzo ważnym elementem bezpieczeństwa jest monitoring wizyjny - zauważamy znaczną poprawę bezpieczeństwa w miejscach, gdzie zainstalowane są kamery. Należy pamiętać, aby dobrać je odpowiednio do warunków w jakich mają pracować – temperatur, wystawienia na złe warunki pogodowe i synchronizacji z innymi systemami bezpieczeństwa, typu domofon, alarm, czy brama.

Taką synchronizację i integrację wyżej wspomnianych systemów zapewnia platforma monitorująca ELF24. Jest to absolutna innowacja i przełom w sferze bezpieczeństwa osiedli i samych mieszkańców. Dzięki niej każdy mieszkaniec ma możliwość bieżącego oglądania obrazu z kamer osiedlowych oraz we własnym budynku, a także dostęp do informacji o występujących awariach i alarmach. Poprzez platformę, mieszkańcy mogą sterować urządzeniami we własnym domu dzięki systemowi inteligentnego domu. Będąc gdziekolwiek na świecie, mogą odłączyć wszystkie gniazdka lub tylko te wybrane.

www.ELF24.eu oraz www.ELF24.pl, tel. 888444800.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Angelika89

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »