Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Plażowanie w Porcie Łódź

Dziś rusza Wakacyjna Plaża w Porcie Łódź. Strefa relaksu, zabawy i animacje dla dzieci oraz turnieje sportowe – to atrakcje przygotowane dla Klientów Centrum na pierwsze dwa tygodnie lipca.

Wszyscy, którzy mają ochotę na relaks pod palmami nie muszą od razu wyruszać w daleką podróż  - wystarczy odwiedzić Patio Portu Łódź. Dla Gości przygotowane zostały wygodne hamaki i leżaki, a wypoczynek można urozmaicić sobie lekturą udostępnionych czasopism i książek. Na sympatyków aktywnego wypoczynku czekają natomiast turnieje gry w siatkówkę, badmintona, tenisa ziemnego oraz golfa. Boisko sportowe o powierzchni 60 mkw. umiejscowione obok plaży, wyposażono we wszystkie akcesoria niezbędne do rozegrania zaplanowanych turniejów. Zawody sportowe będą się odbywać codziennie, a różnorodność dyscyplin gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną aktywność. Na najmłodszych, w mega piaskownicy czekać będą animatorzy w wakacyjnych nastrojach i kostiumach.

Aranżacja tropikalnego wybrzeża z palmami pozwoli wszystkim Gościom Portu Łódź poczuć się jak na wymarzonych egzotycznych wakacjach i spędzić czas w rodzinnym gronie z dobrą zabawą. Piaszczyste wybrzeże przygotowane na potrzeby eventów liczy 80 mkw., będzie można z niego korzystać od 1 do 14 lipca. Plaża będzie codziennie porządkowana i przygotowywana na kolejne atrakcje.

Harmonogram Wakacyjnej Plaży:

Strefa relaksu – czynna codziennie w godzinach pracy Centrum

Turnieje sportowe – 12:00 – 18:00

Animacje dla dzieci – 12:00 – 18:00

Wakacyjna Plaża to pierwsza propozycja Portu Łódź na rozpoczynające się wakacje. Co dwa tygodnie Patio Centrum będzie się zmieniać zapraszając Gości do udziału w kolejnych, niezwykłych atrakcjach przygotowanych na tegoroczne lato.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »