Dom » Budownictwo

Plebiscyt SUPER DACH 2020 – wybierz finalistów i wygraj!

Plebiscyt SUPER DACH 2020 – wybierz finalistów i wygraj!
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpoczęło się finałowe głosowanie w plebiscycie SUPER DACH 2020, organizowanym przez portal z poradami na temat budowy i konserwacji dachów SUPERDEKARZ.PL. Głosy publiczności zadecydują, które zdjęcie zdobędą tytuł SUPER DACHU 2020, zaś sami głosujący mogą wygrać nagrody rzeczowe.

W pierwszym etapie plebiscytu internauci ocenili 50 zdjęć dachów, które zostały zgłoszone przez dekarzy zrzeszonych w programie branżowym SUPERDEKARZ. Przedstawiały one dachy położone przez nich w 2020 roku na różnego typu budynkach - od domków jednorodzinnych, poprzez osiedla, domy wielorodzinne aż po zabytki. 12 zdjęć z największą ilością głosów w trzech kategoriach: Dach z lotu ptakaRenowacja dachu & obiekty publiczne oraz Dach nowy & remontowany ponownie poddanych zostaje głosowaniu na fanpejdżu portalu, aby wyłonić po jednym zwycięzcy w każdej kategorii konkursowej. Głosować można do północy 7 marca. Osoby, które oddadzą swój głos i dodatkowo napiszą w formie posta, dlaczego dany dach zasługuje na tytuł SUPER DACHU 2020, mają szansę wygrać jedną z 3 nagród – miniodkurzacz przydatny w domu i samochodzie.

 

Zasady 2 etapu plebiscytu:

1.Aby zagłosować, należy wejść na stronę: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=Superdekarz&set=a.5232628726808586

2. Oddać można tylko 3 głosy (polubienia), po 1 na każdą kategorię: Dach z lotu ptaka, Renowacja dachu & Obiekty publiczne, Dach nowy & remont. 

3. Aby dodatkowo zawalczyć o nagrodę, pod wybranym zdjęciem (przynajmniej jednym), należy w komentarzu pod zdjęciem napisać przekonująco, że właśnie ten dach zasługuje na tytuł SUPER DACHU 2020.

 

3. Czas głosowania upływa 7 marca 2021 o północy.

 

4. Po podliczeniu głosów, 10 marca 2021, ogłoszone zostaną nazwiska 3 zwycięzców plebiscytu.

 

5. Do 13 marca 2021, trzyosobowe jury wybierze spośród osób głosujących 3 zwycięzców, biorąc pod uwagę zarówno merytoryczną argumentację, jak również kreatywność i humor. Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone na stronie Facebook @Superdekarz.

 

*

Program SUPERDEKARZ powstał w 2008 roku z inicjatywy marki Braas. Jego ideą była integracja środowiska dekarskiego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych dekarzy na coraz bardziej wymagającym rynku. Ten największy w Polsce program łączy w sobie rywalizację m.in. o położenie największej ilości dachów, a także system szkoleń - od wykonawstwa po techniki sprzedaży i marketingu. Portal SUPERDEKARZ.PL to z kolei źródło porad związanych z budową i konserwacją dachów, skierowany zarówno do osób zainteresowanych budownictwem, profesjonalnych dekarzy, jak i osób planujących budowę lub właścicieli własnego domu. Strona zawiera m.in. praktyczną wyszukiwarkę Superdekarzy oraz Certyfikowanych Dekarzy Braas działających w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SUPERDEKARZ

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »