Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Pluszowy przyjaciel do wzięcia od NoVa Park

Pluszowy przyjaciel do wzięcia od NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Miłe w dotyku, zawsze wierne i stworzone do przytulania – pluszaki, bo o nich mowa, już niedługo zagoszczą w NoVa Park. Od 6 do 10 sierpnia w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park będzie wręczać pluszowe misie w podziękowaniu za zakupy dokonane w Centrum.

Wystarczy zrobić zakupy za minimum 70 złotych, aby sprawić dziecku pluszowy prezent. W programie wydarzenia również warsztaty kreatywne dla najmłodszych z tworzenia kreacji dla pluszaków!

Już w dniach 6-10 sierpnia w godzinach 13.00-19.00 w NoVa Park odbędzie się kolejna akcja pełna upominków dla klientów. Tym razem z pluszakami w roli głównej. Aby otrzymać jedną z 500 uroczych maskotek dla swojego dziecka, wystarczy zrobić zakupy w dwóch różnych sklepach na łączną kwotę minimum 70 złotych i zgłosić się z dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji. Po odebraniu upominku, najmłodsi będą następnie mogli wziąć udział w kreatywnych warsztatach i stworzyć wyjątkową kreację dla pluszaka. Na zakończenie, każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat nadania imienia dla nowego pluszowego przyjaciela.

„Zapraszamy do NoVa Park po nowego przyjaciela do przytulania. Przez pięć dni czeka na Was 500 pluszaków w podziękowaniu za wizyty w NoVa Park. Wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 70 złotych, a Twoje dziecko wróci do domu z pluszowym przyjacielem” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym na poziomie „0”, przy windzie panoramicznej. Liczba upominków ograniczona. Każdego dnia mamy do rozdania 100 pluszowych misiów.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Levi’s/Lee Cooper, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »