Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Płyn do płukania jamy ustnej – dlaczego warto używać?

Płyn do płukania jamy ustnej – dlaczego warto używać?
Zobacz więcej zdjęć »
Zdrowy uśmiech to marzenie wielu osób, jednak aby utrzymać zęby w dobrym stanie, należy zadbać o kompleksową higienę jamy ustnej. Warto pamiętać o jej istotnych elementach na które składa się m.in. używanie płynu do płukania.

Odpowiednia higiena jamy ustnej to prosta droga do cieszenia się pięknym uśmiechem oraz zdrowymi zębami. Wielu osobom wydaje się, że dbanie o zębyto przede wszystkim szczotkowanie. Niestety nie wszyscy mają świadomość, że usuwa to jedynie część szkodliwych bakterii. Co zatem powinniśmy robić, aby utrzymać zęby i dziąsła w dobrej kondycji? Odpowiedzią na to pytanie jest kompleksowa higiena, tzn. szczotkowanie, używanie nici dentystycznych oraz płynu do płukania jamy ustnej.

W jamie ustnej gromadzą się bakterie, które przylegają do zębów tworząc warstwę zwaną płytką nazębną. Ze względu na budowę jamyustnej, samo mycie zębów szczoteczką nie pozwala na dotarcie do wszystkich jej zakamarków, a co za tym idzie, usunięcie szkodliwych zanieczyszczeń. Aby skutecznie oczyścić miejsca trudno dostępne, warto sięgnąć po płyn do płukania jamy ustnej EludrilCARE. Produkt ten zapobiega i ogranicza tworzenie się płytki nazębnej, a jego skuteczność została potwierdzona klinicznie.  W składzie produktu znajdują się substancje o właściwościach oczyszczających, tj. chlorheksydyna oraz chlorek cetylpirydyny.

Sugerowana cena: 21,5 PLN

Produkt dostępny w aptekach i gabinetach stomatologicznych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AM
http://ok.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »