Gospodarka » Narzędzia

(Po)ręczne piły do drewna Stanley

(Po)ręczne piły do drewna Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
Piły kabłąkowe marki Stanley wyróżnia wąskie ostrze i duże zagęszczenie zębów, dzięki czemu idealnie nadają się do cięcia różnych rodzajów drewna: świeżego, mokrego i suchego.

Piły kabłąkowe znajdują swoje zastosowanie podczas cięcia drewna, a także miękkich metali.

Szczególnie przydatne są podczas wykonywania różnych prac w ogrodzie czy w domowym warsztacie. Producent narzędzi marki Stanley posiada w ofercie trzy modele takich narzędzi: piłę kabłąkową do świeżego drewna (15-379), piłę kabłąkową PRO do świeżego i mokrego drewna (15-449) i piłę kabłąkową PRO do suchego drewna (15-529).

Piły Stanley są odporne na zużycie i pozwalają na łatwe cięcie materiałów. Zaawansowana technologia hartowania zębów brzeszczotu gwarantuje, że narzędzia można użytkować bez obawy o szybkie stępienie - zęby pozostają ostre nawet do pięciu razy dłużej niż zęby tradycyjnych pił. Ponadto ich specjalne ułożenie ułatwia wykonywanie szybkich i precyzyjnych cięć zarówno wzdłuż, jak i w poprzek włókien. Sztywne ramy pił kabłąkowych Stanley oraz precyzyjnie mocowany i ostry brzeszczot sprawiają, iż piły dobrze poruszają się nawet w mokrym i twardym materiale i nie wyginają się na boki.

Łatwa obsługa i bezpieczeństwo pracy wyróżniają piły kabłąkowe Stanley na tle produktów konkurencyjnych. Wymiana brzeszczotów jest prosta i trwa tylko kilka chwil, ponieważ uchwyt został tak skonstruowany by można było mocować do niego brzeszczoty bez użycia innych narzędzi. Natomiast odpowiednio wyprofilowana rękojeść wyposażona w osłonę, zabezpiecza dłoń przed zranieniem.

Ceny:
15-379 - od: 32 PLN
15-449 - od: 45 PLN
15-529 - od: 45 PLN

Wszystkie produkty Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »