Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Po skandynawsku, ale w korzystnej cenie? Tak się podróżuje z biletem Super Saver Scandlines!

Jak na wakacje do Danii, to tylko promem!

Urlop planowany w krajach skandynawskich nie musi być drogi – koszty można znacząco obniżyć dzięki nowej ofercie firmy Scandlines, która pozwala na zorganizowanie wyjazdu grupowego (10 osób) i zabranie na pokład promu własnego samochodu. Nowy bilet pod nazwą Super Saver upoważnia do przewozu samochodu do 6 metrów i 9 osób.

Firma Scandlines - jedno z największych przedsiębiorstw żeglugowych – przygotowała specjalną ofertę wakacyjną. Od 28.05. do 30.06.2014 za rejs promem z Rostocku do duńskiego Gedser pasażerowie zapłacą tylko 67 euro. Nowy bilet pod nazwą Super Saver upoważnia do przewozu samochodu do 6 metrów i 9 osób. Osoby, które uzależniają termin wyjazdu od pogody mogą zamówić bilet on-line nawet na dzień przed wyjazdem.

Warto pamiętać, że przeprawa promowa ma wiele zalet i może być alternatywną metodą podróżowania. Wybierając się w podróż własnym autem możemy zabrać bagaż dowolnej wielkości, a samą podróż przyjemnie spędzić na pokładzie – by następnie oddać się przyjemności zwiedzania najpiękniejszych miejsc Danii zlokalizowanych blisko portu Gedser.

Kopenhaga, szwedzki Flair w portowym Malmö, połączony ze stolicą Danii mostem Oresund, duński Roskilde Fjord, który z kolei przyciąga unikatowymi krajobrazami i muzeum Viking Ship – to miejsca, do których dotrzemy w ciągu maksymalnie dwóch godzin. Z Gedser jest 1,5 godziny jazdy samochodem od zabytkowego miasta na Zelandii. Osoby szukające spokoju, z dala od cywilizacji mogą znaleźć odprężenie na wyspie Møn z imponującymi klifami. Powrót z wyspy do Gedser zajmie tylko 45 minut. A jeśli ktoś szuka miejsca na zabawę dla całej rodziny powinien wybrać się do parku rozrywki Lolland – Falster, skąd w 30 minut można dojechać do parku safari Knuthenborg.

Więcej informacji, inspiracji do podróży i system rezerwacji online dostępne na stronie www.scandlines.pl .Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aleksandra Tabasco

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »