Dom » Architektura

Poczuj design

Branża ceramiczna, mimo że opiera się na tradycyjnych materiałach, ewoluuje dzięki postępowi technologicznemu. Innowacje zmieniają jej oblicze, pozwalając na tworzenie coraz bardziej imponujących i realistycznych rozwiązań.

Swoje najnowsze projekty, wykonane w nowej technologii Grupa Tubądzin zaprezentowała podczas targów Cersaie w Bolonii.

 

Grupa Tubądzin zaskoczyła swoich gości nową technologią produkcji płytek. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, przenosi nas w trójwymiarowy świat. Precyzyjnie nakładane grube warstwy materiału ceramicznego, idealnie dopasowane do projektu graficznego, tworzą wrażenie trójwymiarowych struktur. Efekt jest niecodzienny -powierzchnie płytek wykonane tą technologią perfekcyjnie odwzorowują szlachetność antycznego marmuru, surowość skał czy chropowatość kamieni. Realistyczny efekt naturalnych struktur potrafi złudzić oko i dłoń. Dotykając płytek można wyczuć warstwy, żyły i spękania, co nadaje im niezrównaną wartość sensoryczną. Każdy detal projektu jest starannie wykończony. Autentyczność wrażeń, w parze z wyjątkowym designem, sprawiają, że płytki Tubądzin z nowych kolekcji intrygują zmysły.

 

Nowatorskie płytki powstają na najnowszej linii produkcyjnej Grupy Tubądzin, która została uruchomiona w 2023 r. Umożliwia ona nie tylko produkcję gresów w jeszcze większym formacie 120 cm x 275 cm, ale też pozwala na wysublimowane zdobienia płytek. Gresy mogą mieć np. zdobienia w masie albo przestrzenne wzory uzyskiwane dzięki nakładaniu kilku warstw szkliwa.

 

Targi Cersaie to międzynarodowa wystawa ceramicznych płytek i wyposażenia łazienek, która przyciąga uwagę specjalistów z całego świata. To tutaj prezentowane są największe nowinki technologiczne, które kształtują przyszłość branży. Jedną z wyjątkowych marek, która wyróżnia się na tych targach, jest Grupa Tubądzin, znana ze swojej innowacyjności i zaawansowanych technologii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »