Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Poczuj lekkość każdego dnia – nowa kampania Dobrowianki

Poczuj lekkość każdego dnia – nowa kampania Dobrowianki
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszyła kampania reklamowa naturalnej wody mineralnej Dobrowianka pod hasłem „Lekkość każdego dnia”. W nowej komunikacji marki wyróżnione zostały lekkość i radość płynące z picia wody i dobrego samopoczucia.

Nowa kampania Dobrowianki, wody mineralnej o delikatnym smaku i niskiej zawartości sodu,  pokazuje kobietom jak świetnie i lekko mogą poczuć się każdego dnia.
Uczucie lekkości i witalności daje radość i chęć do codziennego działania, buduje pozytywne emocje, inspiruje i przyciąga do nas innych ludzi.

„W ramach kampanii będziemy zachęcać do picia wody, bo przecież lekkość to w dużej mierze efekt tego zdrowego nawyku” – mówi Kamila Lichocka, Starszy Kierownik Marki.  „Zależy nam jednak także na tym, aby kobiety uświadomiły sobie, jak wiele wartościowych rzeczy realizują każdego dnia, by doceniły siebie i dzięki temu poczuły się lekko także na duchu” – dodaje Lichocka.

W odkrywaniu własnej lekkości Dobrowianka pomoże także poprzez specjalny quiz z nagrodami, który już wkrótcebędzie dostępny na stronie www.dobrowianka.pl.

Spot reklamowy Dobrowianki przygotowała agencja Bates Y&R Denmark. Adaptację na rynek polski zrealizowała agencjaY&R Poland. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Mediacom, natomiast wsparcie  PR zapewnia agencja ATW Communications.

Dobrowianka

Dobrowianka to naturalna woda mineralna wydobywana w malowniczym regionie Jury
Krakowsko-Częstochowskiej. Pochodzenie z jednego z najczystszych rejonów Polski jest gwarancją jej wysokiej jakości. Dobrowianka ma delikatny smak i niską zawartość sodu, a jej picienaturalnie wspomaga oczyszczanie organizmu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

atwcom

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »