Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Poczuj Muzyczny Bit Miasta i dołącz do drużyny muserów w Avenidzie Poznań

W weekend 29-30 września serce poznańskiej Avenidy zabije w rytmie…

TikTok! W ramach wydarzenia „Muzyczny Bit Miasta”, najpopularniejsi polscy muserzy w składzie: Klaudia Krajewska, Oliver Kamiński, Martyna „Pysia” Zbirańska, Lena Kociszewska, Dominik Rupiński i Kinga Sawczuk odwiedzą Avenidę Poznań, by spotkać się ze swoimi fanami i wspólnie wziąć udział w wielkiej muzycznej bitwie miasta. 

Popularna aplikacja „TikTok” (wcześniej „Musica.ly!”) skradła serca już ponad 500 mln muserów na całym świecie. Dzięki niej można nagrywać krótkie, dziesięciosekundowe klipy do popularnych piosenek. Najlepsi użytkownicy aplikacji, tzw. muserzy, mają na swoim koncie tysiące klipów i jeszcze więcej fanów. Spotkania z nimi wzbudzają duże zainteresowanie – uczestnicy mogą się muzycznie zainspirować i nauczyć nagrywania teledysków z różnymi efektami. Tego akcentu nie mogło zabraknąć również poznańskim Centrum! Wydarzenie „Muzyczny bit miasta” będzie niepowtarzalną okazją do nagrania klipów wspólnie z popularnymi gwiazdami, a przy okazji szansą na naukę tej sztuki od najlepszych. 

W ramach wydarzenia odbędą się rundy, podczas których kapitanowanie ze swoimi teamami będą nagrywać teledyski. Pierwszego dnia spośród publiczności swoje trzyosobowe drużyny wyłonią Klaudia Krajewska, Oliver Kamiński i Martyna „Pysia” Zbirańska. Podczas trzyrundowej rozgrywki zawodnicy będą musieli wykazać się kreatywnością, wyczuciem stylu
i darem przekonywania. Drugiego dnia również nie zabraknie emocji i ducha rywalizacji – do wielkiej muzycznej bitwy wraz ze swoimi drużynami przystąpią:
Lena Kociszewska, Dominik Rupiński i Kinga Sawczuk. 

Na uczestników wydarzenia – oprócz świetnej zabawy z gwiazdami polskiego Internetu –  czekają liczne konkursy z nagrodami. Uczestnicy bitw będą mieli szansę wygrać m.in. koszulki z autografami muserów i karty podarunkowe na zakupy w centrum handlowym Avenida Poznań.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 29-30 września w godz. 11:00-19:00 na scenie na fontannie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »