Motoryzacja » Samochody

Poczuj się jak gwiazda!

Marzyłeś kiedyś, żeby poczuć się jak gwiazda? Cenisz sobie elegancję i tajemniczość? Każdy z nas w jakiś sposób zwraca na to uwagę. Dlatego mam dzisiaj do zaproponowania pewnego rodzaju dostosowanie przestrzeni do Waszych potrzeb, aby poczuć się tak, jak zostało to ujęte wcześniej.
Otóż możemy jeździć autem z przyciemnionymi szybami, które pozwalają na pewnego rodzaju tajemniczość, ale możemy poczuć się jak gwiazda, ale tego rodzaju szyby nadają samochodowi także elegancji. Pewna firma reklamująca się w prostu sposób, bo dając ogłoszenia typu: przyciemnianie szyb Gdańsk i kontakt telefoniczny zaproponowała mi samodzielne sprawdzenie takiego rozwiązania w samochodzie. Zgodziłam się.

 

Okazało się, że samochody z przyciemnianymi szybami to nie tylko elegancja, ale też praktyczne rozwiązanie. Otóż szyby te oklejane są specjalną folią, która zapobiega również nadmiernemu nagrzewaniu się szyb i sprawia, że na przykład obicia foteli nie są tak narażone na wyblaknięcie. Być może czasami tego rodzaju szyby kojarzą się nam z autami mafii czy osób, które nie koniecznie zaprzyjaźnieni są z prawem, ale jednak jest to praktyczne

Okazuje się, że ogłoszenia przyciemnianie szyb Gdańsk jest często wykorzystywane, bo w końcu możemy poczuć komfort w upalne dni. Oczywiście ostatnio niektóre marki już na wyposażeniu samochodu mają przyciemniane szyby, ale pamiętajmy, że przednia szyba nie może być ciemna, a przednie szyby boczne powinny mieć do siedemdziesięciu pięciu procent przepuszczalności widzenia.

Zatem jak gwiazda czy dygnitarz narodowy możemy jeździć w samochodzie z przyciemnionymi szybami, czuć, że nasze auto jest eleganckie, a przy okazji mieć ten komfort i wsiadać latem do samochodu, w którym możemy oprzeć się o fotel bez poparzenia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »