Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Poczuj siłę witalności – wypróbuj suplementy Panawit

Potrzebujesz energii i motywacji do działania? A może czujesz przemęczenie, stres i brakuje Ci odporności? Odpowiedzią na to jak żyć pełnią życia, zdrowo, aktywnie i witalnie, są nowe suplementy diety Panawit!

Czym jest marka Panawit? 

Panawit to pełna gama suplementów żywieniowych, które pozwalają w skuteczny sposób zadbać o sprawność i dobre samopoczucie. W dzisiejszym świecie często zapominamy o przygotowywaniu posiłków bogatych w witaminy. Panawit pomaga zadbać o siebie i wzmocnić ciało. Produkty tej marki czerpią z najnowszych odkryć naukowych i produkowane są przy pomocy zaawansowanych technologii. W ofercie znajdziemy takie artykuły jak: Tran, Oczy, Omega serce, Witamina D3 + K2, Calcium z witaminą C, Probiotyk, Probiotyk dla dzieci, Elektrolity czy Multiwitamina dla kobiet.

Co odróżnia Panawit?

Głównym założeniem marki jest stawianie na jakość i bezpieczeństwo stosowania suplementów diety. Producenci Panawitu wiedzą, że dzięki zbilansowanej diecie i odpowiedniej suplementacji witamin można uniknąć wielu chorób. Niekiedy rozwijają się one przez lata na skutek spożywania nadmiernej lub zbyt małej ilości określonych składników odżywczych. Początkowo objawiają się przemęczeniem, utratą lub przyrostem wagi, osłabieniem włosów i paznokci, rozdrażnieniem, złym samopoczuciem. Ostatecznie potrafią przerodzić się w znane choroby cywilizacyjne. Sposobem na te zagrożenia jest Panawit. Oferuje w pełni przebadane, wysokiej jakości suplementy diety uzupełniające dobowe zapotrzebowanie na witaminy i minerały.                                                                                   

Jakość, bezkompromisowość i najwyższe standardy

Produkty Panawitu są tworzone zgodnie ze specjalistycznymi standardami. Podlegają rygorystycznemu systemowi kontroli jakości - mają gwarancję HACCP i GMP oraz spełniają wszystkie normy regulowane prawem krajowym i międzynarodowym. Każdy z suplementów oznaczono innym kolorem. Ochronne opakowanie zapewnia pełną wartość deklarowanego składu do ostatniego dnia daty przydatności.

Nic więc dziwnego, że produkty Panawitu rekomenduje nie kto inny, jak autorytet w dbałości o detale, staranności, propagatorka artykułów najwyższej próby i „czystego składu" - Magda Gessler. Właścicielka kilkunastu restauracji znana z takich programów jak MasterChef czy Kuchenne rewolucje emitowanych na antenie TVN, niekwestionowany ekspert w dziedzinie kulinariów, mody, biznesu i lifestyle'u. Możemy mieć pewność, że suplementy, po które sięga i poleca, są w pełni bezpieczne i spełniają najwyższe standardy.

Wszystkie produkty firmy Panawit są dostępne na www.panawit.pl oraz w aptekach internetowych: apteka-natura.pl, aptekagemini.pl, apteka-melissa.pl oraz dermovita.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »