Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Podaruj sobie weekend w rytmie slow

Żyjąc w szybkim tempie często nie znajdujemy chwili dla siebie.

Tymczasem badania wykazują, że czas poświęcony na regeneracji sił witalnych zawsze procentuje. Wypoczęty umysł i zrelaksowane ciało działają sprawniej, dzięki czemu efektywniej realizujemy zadania oraz chętniej podejmujemy nowe wyzwania.

 Na początek warto znaleźć choć kilka minut dla siebie każdego dnia. Niech będą to nawet tylko małe przyjemności – rytuał picia porannej kawy czy kwadrans z jogą przed snem. Im bardziej czas pracy wydłuża się tym mocniej organizm domaga się wypoczynku. Dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na urlop doskonałą formą regeneracji będzie  wizyta w spa - oazie relaksu i wyciszenia. Szczególnie wiosną polecane są zabiegi regenerujące i przygotowujące organizm do lata.

Jak mówi Elżbieta Rogowska z Uroczyska Siedmiu Stawów: „Tym którzy chcieliby Święta Wielkanocne spędzić w klimacie relaksu, zregenerować ciało i wyciszyć umysł - polecamy pobyt w naszym XVI-wiecznego zamku. Przygotowaliśmy moc atrakcji – w postaci zabiegów marki L’Occitane oraz menu świątecznego autorstwa Szefa Kuchni – Tomasza Połom. Polecamy również inne pakiety pobytowe: Majówkowy, Fit, Dla dwojga czy Rodzinny”.

 

Uroczysko Siedmiu Stawów to wymarzone miejsce dla osób, które chcą kompleksowo zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Na terenie obiektu znajdują się: jacuzzi, sale do treningu personalnego i cardio oraz studio masażu zdrowotnego. Właśnie otwarty został również 18-metrowy przeszklony basen z niesamowitym widokiem na zieloną okolicę. Dzięki położeniu w Kotlinie Dzierżoniowskiej, słynącej z bujnych lasów i rozległych pól, miejsce zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Uroczysko Siedmiu Stawów rozciąga się na ponad 100 hektarach terenu, obok rozległego parku, z ponad 1600 gatunkami drzew. Na gości czekają: ścieżki rowerowe, trasy do nordic walking oraz joggingu.  

Więcej informacji: www.uroczysko7stawow.pl

 

 
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

EGO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »