Dom » Budownictwo

Podaruj więcej z BLACK+DECKER. Taki prezent to dopiero początek

Podaruj więcej z BLACK+DECKER.  Taki prezent to dopiero początek
Zobacz więcej zdjęć »
Specjalnie z okazji świąt Bożego Narodzenia BLACK+DECKER™ przygotował ofertę zestawów bezprzewodowych oraz przewodowych elektronarzędzi w torbach lub twardych walizkach. Dwadzieścia trzy komplety zawierają wszystkie narzędzia niezbędne do majsterkowania lub wykonania podstawowych prac remontowych.

Czasem pod choinką znajdujemy prezenty, których nigdy nie użyjemy. Ten problem nie wystąpi, jeśli będą to przydatne w każdym domu elektronarzędzia… i to jeszcze w zestawie! Sprezentuj sobie lub bliskim sprzęt, który będzie służyć przez lata. Poznaj kilka świątecznych zestawów elektronarzędzi od BLACK+DECKER™!

Coś dla „zawodowców”

Dla tych, którzy lubią być gotowi na każdą okoliczność, powstały dwa zestawy elektronarzędzi BLACK+DECKER™: z wiertarką udarową 18 V oraz z wiertarko-wkrętarką jedno- i dwubiegową 18 V. W każdym z nich znajdziemy dwie baterie litowo-jonowe oraz 80 akcesoriów – wiertła i bity o różnych końcówkach. Całość mieści się w wytrzymałych i wygodnych walizkach narzędziowych, które przechowują sprzęt w domu i dobrze zabezpieczają go w transporcie. Walizki są odporne na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu elektronarzędzia dotrą w całości wszędzie tam, gdzie będą potrzebne.

Gdy lubisz coś zmajstrować

Z myślą o fanach majsterkowania BLACK+DECKER™ stworzył dwa warianty zestawu z wkrętarką. Pierwszy – z wkrętarką 18V i dwoma akumulatorami oraz dziesięcioma akcesoriami; drugi – z wkrętarką 10,8V, także z dwiema bateriami i 40 akcesoriami – w tym aż 29 bitami. Dzięki lekkim, poręcznym torbom łatwo przeniesiemy je z domu do garażu lub warsztatu. Zestawy zawierają wszystkie elementy, które pozwolą na wykonanie prostych prac, jak skręcenie łóżka czy wywiercenie otworów na kołki rozporowe.

Gdy chcesz pozostać w kontakcie

Jeśli mobilność elektronarzędzi nie jest najistotniejsza, można zdecydować się na zestawy przewodowe – wystarczy dostęp do gniazda sieciowego, by moc BLACK+DECKER™ była z tobą! W zestawach znajdziesz 115-milimetrową szlifierkę kątową o mocy 750W z osłoną i pięcioma tarczami – do metalu i kamienia, wyrzynarkę 520W ze zmienną prędkością obrotową i trzema brzeszczotami do cięcia drewna oraz wiertarkę udarową o mocy 710W z uchwytem, ogranicznikiem głębokości oraz 40 akcesoriami – w tym mieszadłem farb i pięcioma piłami walcowymi.

Jedna bateria – wiele elektronarzędzi

Inżynierowie BLACK+DECKER™ stworzyli ponad trzydzieści różnych narzędzi, korzystających z akumulatorów Lithium-Ion 18V. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można stosować baterie z jednego elektronarzędzia w innym, kompatybilnym. Ponadto wszystkie baterie pasują do jednej ładowarki. Korzystając z systemu 18V, możesz swobodnie wykonywać wiele czynności na jednej baterii. Akumulatory litowo-jonowe są bowiem dwa razy wydajniejsze niż niklowo-metalowo-wodorkowe (NiMH).

W świątecznej ofercie BLACK+DECKER™ znajdują się aż 23 zestawy elektronarzędzi w wielu konfiguracjach!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »