Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Podążaj za białym królikiem! - półkolonie zimowe w INSPIRO

Nie macie ciekawego pomysłu na ferie w mieście? Akademia Twórczego Rozwoju INSPIRO zapraszana drugi turnus półkolonii zimowych. Już od 06.02.2012 r. wszyscy fani „Alicji w Krainie Czarów” będą mieli okazję przenieść się w magiczną krainę dziwów, czarów i niezwykłości.


Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Drugi tydzień ferii zapowiada się dla dzieciaków naprawdę magicznie. W INSPIRO czeka na nich Alicja z Krainy Czarów, a wraz z nią przygoda z wymyślaniem i projektowaniem niezwykłych krain
i potworów, wiele gier planszowych i ruchowych, zadania plastyczne oraz ćwiczenia na twórcze myślenie. Zabawa w świetnej atmosferze gwarantowana. Wszystko pod okiem wykwalifikowanych pedagogów i opiekunów, którzy zadbają o to, by żadne dziecko nie nudziło się i spędziło wolny czas na twórczej zabawie w gronie rówieśników.

Na niezwykłe spotkania z ulubionymi bohaterami literackimi INSPIRO zaprasza wszystkie dzieci
w wieku
 6 -12 lat, codziennie w godzinach 8:00 – 16:00. Oprócz zabawy, na młodych poszukiwaczy przygód czekają również: drugie śniadanie w formie szwedzkiego stołu, a także dwudaniowy obiad.

To nie pierwsze tego typu zajęcia w Akademii INSPIRO. W pierwszym tygodniu ferii tematem przewodnim półkolonii był Harry Potter. Pałacyk INSPIRO przemienił się wtedy w prawdziwą szkołę dla młodych czarodziejów, a dzieciaki odbywały niezwykłe lekcjez magii.

Zgłoszenia na półkolonie przyjmowane są telefonicznie (42 616-86-35 lub 791-106-706) oraz mailowo biuro@inspiroart.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aneta Drożdżyńska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »