Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Podejmij wyzwanie na Dzień Dziecka i pomóż dzieciom chorym na raka!

Podejmij wyzwanie na Dzień Dziecka i pomóż dzieciom chorym na raka!
Zobacz więcej zdjęć »
Dzieci chore na raka 1 czerwca też obchodzą Dzień Dziecka! Pamiętajmy tego dnia o najmłodszych, którzy na co dzień mierzą się z tą podstępną chorobą.

 Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" zaprasza do projektu, dzięki któremu ta pamięć będzie uśmiechnięta i pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka w klinice Przylądek Nadziei!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Zapraszamy Was do podjęcia WYZWANIA na Dzień Dziecka. Sprawa jest prosta!

 

1.     Wymyśl coś ciekawego do zrobienia (zaśpiewaj, zatańcz, pomaluj włosy na złoto?).

2.     Załóż zbiórkę/skarbonkę (nawet na niewielką kwotę, liczy się zabawa!) na rzecz dzieci z kliniki Przylądek Nadziei:

· na Facebookuhttps://www.facebook.com/pg/przyladeknadziei/fundraisers/

· na Siepomagahttps://www.siepomaga.pl/organizacje/naratunek/skarbonki/nowa

· w relacji na Instagramiewww.instagram.com/p/B0vG1-4F_ht/

3.     Ustaw zakończenie zbiórki przed 1 czerwca i… DZIAŁAJ!

 

Jeśli uzbierasz wymaganą kwotę, wykonaj wyzwanie, zrób zdjęcie lub film i opublikuj 1 czerwca!

 

Daj znać, że podejmujesz wyzwanie! Wyślij informację na adres fundacja@naratunek.org albo napisz messengerem: m.me/przyladeknadziei. Zaprosimy do Ciebie naszych Przyjaciół! Informacja o Twoim wyzwaniu pojawi się na stronie internetowej www.naratunek.org/wyzwanie.

 

- Do naszego wyzwania dołączyli już pierwsi śmiałkowie, którzy zdeklarowali wykonać niesamowite zadania związane ze śpiewem, sportem, czy metamorfozami w wyglądzie – opowiada Bartłomiej Dwornik z Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. – Serdecznie zapraszamy wszystkich internautów oraz ludzi, którzy uwielbiają łączyć zabawę z pomaganiem!

 

Podejmijcie WYZWANIE NA DZIEŃ DZIECKA dla dzieci chorych na raka!
Każda pomoc ma znaczenie!

 

Środki zebrane podczas wszystkich wyzwań zostaną przeznaczone na leczenie i opiekę nad małymi pacjentami kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei.

 


 

****

 

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową od 28 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki leczą tu każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy pomaga im Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. Z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu został wybudowany Przylądek Nadziei, najnowocześniejszy w Polsce szpital dla dzieci chorych na raka.

 

kontakt dla mediów:

Bartłomiej Dwornik
Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"
tel. 71/712 77 33

mob. 662 239 879

bartlomiej.dwornik@naratunek.org Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »