Rozrywka i wypoczynek » Hobby

PODKŁADKI POD KUBKI WŁASNEJ ROBOTY - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ

PODKŁADKI POD KUBKI WŁASNEJ ROBOTY - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
PODKŁADKI POD KUBKI WŁASNEJ ROBOTY - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ 26 maja, godz. 13:00 – 15:00 Łódź Design Festival, Łódź Art Center, ul. Tymienieckiego 3, Budynek A, sala A121

Masz dość plam po herbacie czy kakao na obrusie? Przyjdź do nas! Na warsztatach organizowanych przez empik stworzymy własnoręcznie podkładki pod kubeczki. Potrzebować będziemy jedynie kawałka drewna o kwadratowym lub owalnym kształcie, kolorowych serwetek, kilka kreatywnych pomysłów, trochę pracy twórczej własnych rąk i gotowe. Do ozdabiania podkładek wykorzystamy metodę decoupage. Jest to technika ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio przygotowaną powierzchnię wzoru wyciętego m.in. z wspomnianej już papierowej serwetki. Decoupage nie jest trudny, a daje fantastyczny efekt i jest poza tym bardzo modny. Z nami nie tylko spędzisz wspaniale czas, ale także stworzysz coś wyjątkowego i przydatnego dla siebie samego lub coś, co będziesz mógł wykorzystać np. jako prezent podczas przypadającego w dniu warsztatów Dnia Mamy.

 

Wiek 5+

 

Dodatkowe informacje: tel. 603 117 072Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »