Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Podkoszulki na nowo w Empiku w Bonarce

Podkoszulki na nowo w Empiku w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
W Empiku w Bonarce trwa cykl warsztatów inspirowanych serią książek dla dzieci pt.: „Ulysses Moore” Pierdomenico Baccalario. Ich tematem przewodnim jest podróżowanie. Następne zajęcia zaplanowano na czwartek, 20 sierpnia, na godz. 11:00.

To coś dla tych, którzy mają w szafie podkoszulek, i który już im się znudził lub po prostu jest zwyczajny i bez wyrazu. Będzie go można przynieść na warsztaty i namalować na nim swoje wspomnienia z wakacji. Chęć udziału w warsztatach można zgłaszać pod numerem tel. 603 114 165.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »