Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Podróż na „Planetę TikTok”

Podróż na „Planetę TikTok”
Zobacz więcej zdjęć »
13 października w Warszawie w klubie Level 27 odbył się pierwszy oficjalny event zorganizowany przez TikTok. Zaproszono ponad 100 najważniejszych twórców oraz przedstawicieli agencji i partnerów biznesowych.

Impreza na „Planecie TikTok” była niezwykłą przygodą dzięki zaproszonym gościom jak i wielu kreatywnym, wprost nieziemskim atrakcjom. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć Marysi Jeleniewskiej, Kingi Sawczuk, Leny Moonlight, Magic of Y,  Sabinitty (Sabina Pawlik) i Marleny Sojki z Kubą Norkiem. Dołączyli do nich również twórcy dotychczas kojarzeni z innymi platformami jak Sylwester Wardęga, Adrianna Skon, Lil Masti czy Mery Spolsky.

TikTok to jedno z najpopularniejszych mediów społecznościowych na świecie przeznaczona dla krótkiej formy wideo. Została ona najczęściej pobieraną aplikacją roku 2018. „Chcemy pogratulować TikTokerom sukcesów i w dalszym ciągu aktywnie wspierać ich w rozwoju karier”- powiedziała Alicja Zmigrodzka, Poland Community Manager. Użytkownicy TikTok  tworzą wspierającą się wzajemnie społeczność, która nie ma sobie równych w kreowaniu krótkich komediowych treści, zdobywając przy tym wielomilionowe wyświetlenia na całym świecie. Nie brakuje tu również treści związanych z modą, sportem, czy uroczymi zwierzakami. TikTok nie odcina się jednak od muzycznej przeszłości, wprost przeciwnie, to jedno z najlepszych miejsc do wykreowania nowych viralowych hitów. Oprócz Cleo czy Margaret do aplikacji dołączyły ostatnio w wielkim stylu chociażby Kayah czy Katarzyna Nosowska.

Podczas imprezy odbył się występ grupy artystycznej GravityArt oraz grupy tanecznej Patman Crew, która zaprezentowała kosmiczne  interaktywne show. Dla gości została udostępniona strefa z makijażem fluo, odbyły się warsztaty z miksowania muzyki i pokaz barmański. Goście mieli także okazję do zagrania w kosmiczną grę sterowaną umysłem i do porozmawiania z robotem humanoidalnym. Partnerami wydarzania byli: Eska Radio, Red Bull, Eska TV, Level 27, Stacja Grawitacja oraz NYX Professional Makeup.

Więcej relacji z wydarzenie można znaleźć na TikToku wpisując: #tiktokprzejmujewarszawę.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Martyna Bierut

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »