Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Podróże małe i duże – turystyka weekendowa

Podróże małe i duże – turystyka weekendowa
Zobacz więcej zdjęć »
Wyjazdy wakacyjne już za nami. Pozostaje nam marzyć o nadejściu kolejnych wakacji – prawie za rok. Jednak warto nadal mamy w sobie chęć podróżowania, doświadczania i zwiedzania, nie rezygnujmy z niej!

Jesienna aura jest równie zachęcająca – szczególnie w górach, gdzie szczyty kusza kolorami i wielością barw. Wystarczy weekendowy wyjazd na przykład do Szczawnicy, by   pochodzić po górach, wejść na kilka szczytów i w łatwy, przyjemny i niezbyt męczący sposób spędzić aktywnie czas.

Szczawnic hotele pensjonaty swoją ofertę po sezonie kierują właśnie do takich weekendowych turystów, którzy chcą te trzy lub dwa dni wykorzystać jak tylko można. Dlatego tez oprócz czasu, gdy turyści zajmują się sami sobą, chodzą po górach i korzystają z atrakcji okolicy, hotelarze szykują wieczorne atrakcje takie jak ogniska z regionalnymi wyrobami, kulig w górach czy jazda w konna w pobliskiej stadninie. Szczawnica noclegi poszerzają również ofertę dla potrzeb bardziej wymagających turystów – a właściwie turystek. Coraz częściej hotele zaczynają poszerzać swoją ofertę w usługi SPA. Wiele z nich decyduje się na założenie gabinetu kosmetycznego, sauny czy basenu w samym budynku. To świetny pomysł – dla hotelarzy, gdyż przyciągną więcej klientów, jak również dla samych turystów, szczególnie tych weekendowych. Nie ma to jak pełen relaks w górach z wieczornym seansem SPA.

Nie wykluczone są również  wczasy z psem w górach – bo dlaczego mamy rezygnować z zabrania swojego pupila? Dzięki zmianom, jakie zachodzą w podejściu do turystyki, coraz łatwiej jest podróżować ze zwierzętami właśnie. A przecież taka wspólna podróż – z rodziną i pupilem jest dużo bardziej radosna i bardziej satysfakcjonująca. Dlatego też możemy pozwolić sobie na to, by co najmniej jeden lub dwa weekendy w miesiącu spędzać za miastem – w pięknych i atrakcyjnych turystycznie miejscach.

http://www.hotelsmile.pl/oferta-wczasy.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoannaK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »