Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Podróżuj w 2021 roku dzięki specjalnym taryfom Emirates

Emirates rozpoczynają długo wyczekiwaną globalną wyprzedaż, aby zainspirować i zachęcić podróżnych do kontaktu z rodziną i przyjaciółmi, a także do odkrywania niezwykłych miejsc na świecie w nadchodzącym roku.

Dzięki atrakcyjnym ofertom klienci Emirates będą mogli nadrobić stracony czas i wygodnie podróżować w nowym 2021 roku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ceny w obie strony w klasie ekonomicznej z Polski zaczynają się od 1999 zł do Dubaju, 2529 zł na Wyspy Oceanu Indyjskiego, 2519 zł do Afryki, 2589 zł na Daleki Wschód i 2689 zł do Azji Zachodniej. Z kolei ceny na podróże w obie strony w klasie biznes zaczynają się od 9299 zł do Dubaju, 12059 zł na Wyspy Oceanu Indyjskiego, 7799 zł na Daleki Wschód, 7689 zł do Azji Zachodniej oraz 9219 zł do Afryki.

Rezerwacji należy dokonać od 11 do 25 stycznia na podróż między 11 stycznia a 15 czerwca 2021 r. Klienci Emirates mogą podróżować ze spokojem dzięki elastycznym opcjom rezerwacji i ubezpieczeniu podróżnemu od wielu ryzyk, w tym ubezpieczeniu COVID-19 na każdy lot.

Emirates Skywards, program lojalnościowy Emirates i flydubai, zapewnia swoim członkom jak najlepsze wykorzystanie podróży dzięki specjalnemu systemowi „Gotówka + mile”. W przypadku rezerwacji dokonanych od 3 do 20 stycznia 2021 r. na podróż w okresie od 3 stycznia do 15 czerwca 2021 r. można skorzystać ze specjalnej oferty. 2000 mil Skywards odpowiada 20 USD za loty w klasie ekonomicznej, a 2000 mil Skywards to równowartość 40 USD za loty w klasach pierwszej i biznes. Ponieważ nie ma minimalnej liczby mil potrzebnych do wydania, członkowie Skywards mogą zapłacić za część ceny biletu, nawet za 1 milę.

Emirates słyną ze swoich wiodących w branży usług i produktów we wszystkich klasach podróży. Klienci mogą przeglądać ponad 4500 kanałów na żądanie w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice, a także korzystać z wielodaniowych posiłków inspirowanych różnymi kuchniami świata i bezpłatnymi napojami w każdej klasie.

Aby uzyskać więcej informacji, w tym jak rezerwować loty, należy skontaktować się z biurem podróży lub odwiedzić stronę www.emirates.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Ortiz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »