Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Podróżuję, bo mogę z PolskiBus.com

Od początku działalności priorytetem PolskiBus.com jest umożliwienie przyjaznego i komfortowego podróżowania wszystkim Pasażerom. Jako pierwszy i jedyny przewoźnik autokarowy w Polsce realizujemy kursy z wykorzystaniem nowoczesnych autokarów przystosowanych do przewozu osób z niepełnosprawnościami.
Ten unikalny atut w połączeniu z największą siatką połączeń krajowych, jak i zagranicznych daje jeszcze więcej możliwości do odkrywania uroków podróżowania bez barier.

Podróżni z niepełnosprawnościami, mający trudności z poruszaniem się oraz pasażerowie, którzy na co dzień korzystają z wózków inwalidzkich, mogą odbyć komfortową i bezproblemową podróż korzystając z oferty PolskiBus.com. Większość autokarów we flocie PolskiBus.com jest niskopodłogowa, wyposażona w fotele z ułatwionym dostępem dla osób z trudnościami w chodzeniu oraz udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które wymagają pozostania na nich przez całą podróż. O bezpieczeństwo w trakcie podróży dba odpowiednio przeszkolony zawodowy kierowca z wieloletnim doświadczeniem, który dba, aby podróż Pasażera z niepełnosprawnością była w pełni komfortowa.

Podróżowanie osób z niepełnosprawnością, zwłaszcza ruchową, nie jest łatwe. Liczne bariery architektoniczne sprawiają, że wiele osób rezygnuje z poznawania świata, a jeśli już muszą gdzieś pojechać, to raczej wybierają samochód. Uwielbiamy z mężem podróżować i „strzałem w dziesiątkę” jest dla nas PolskiBus.com, który daje możliwość podróżowania na wózku inwalidzkim zarówno aktywnym, jak i elektrycznym. Dzięki PolskiBus.com podróże naprawdę nie mają barier – mówi Olga Alaba, Miss Polski na Wózku 2013.

Olga Alaba wystąpiła w krótkim filmie zachęcającym osoby z niepełnosprawnościami do komfortowego podróżowania w ramach oferty i siatki połączeń PolskiBus.com. Film można obejrzeć na profilu PolskiBus.com w serwisie YouTube.com pod linkiem www.youtube.com/watch?v=CmTl29__uF0.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

media@polskibus.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117224 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )