Technologie » AGD - RTV

Podsumowanie roku w Media Expert

W 2012 roku Media Expert pobił swoje dotychczasowe rekordy otwarć nowych elektromarketów. Najszybciej rozwijająca się sieć z elektroniką użytkową i AGD w Polsce powiększyła swój stan o 53 nowe obiekty, gruntownie remontując kolejne 34 istniejące elektromarkety.

37 nowe placówki Media Expert, o łącznej powierzchni 32 tysięcy m2, otworzył Terg S.A., 13 nowych obiektów Domex Sp. z o.o., o łącznej powierzchni 14 000 m2. Trzy nowe elektromarkety otworzył też Astral sp. z o.o.  Odbyły się także liftingi salonów: Domex wyremontował 3 obiekty, a Terg 31.


fot. Jacek DrygałaMedia Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od ponad 10 lat. Jest jedną z trzech największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Obecnie w ramach sieci działa 289 elektromarketów.


TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl

więcej informacji z Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »