Gospodarka » Żywność

Podwójne odświeżenie z gumami Airwaves®

Monotonia i znużenie potrafią odebrać przyjemność z każdej sytuacji. W takich momentach z pomocą przyjdzie guma Airwaves® o smaku mentolowym.

W kontynuacji zeszłorocznej kampanii, marka w humorystyczny sposób pokazuje konsumentom, jak uczucie odświeżenia płynące z żucia gumy o intensywnym smaku pomaga przezwyciężyć nudę.

W ramach nowej odsłony kampanii konsumenci będą mogli oglądać 15- i 6-sekundowy spot. Pokazują one nużące szkolne przedstawienie – sytuację, w której główna bohaterka potrzebuje orzeźwienia. Zapewnić je może mocne uderzenie intensywnego mentolowego smaku płynące z żucia Airwaves®, które poczujemy nie tylko w ustach.

Za produkcję kampanii odpowiedzialna jest globalna agencja BBDO, za zakup mediów Mediacom. Spot będzie można oglądać w telewizji oraz Internecie do połowy lipca.

Bezcukrowa guma Airwaves® dostępna jest na sklepowych półkach w 2 wariantach: o smaku mentolu i eukaliptusa oraz Cool Cassis – o smaku mentolu i porzeczki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ewakowalska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »