Moda » Odzież

Pokaz Eleganckiej Mody Męskiej i koncert na trzy wiolonczele – niecodzienne atrakcje w VIVO! Krosno

Pokaz Eleganckiej Mody Męskiej i koncert na trzy wiolonczele – niecodzienne atrakcje w VIVO! Krosno
Zobacz więcej zdjęć »
Jakie są najnowsze trendy obowiązujące w modzie męskiej? Co nosić i jak komponować stylizacje, by wyglądać elegancko i szykownie? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 25 maja podczas wyjątkowego pokazu mody w VIVO! Krosno.

W sobotę, 25 maja, w godz. 14.00-18.00, na specjalnym wybiegu w VIVO! Krosno zobaczymy modę męską zaproponowaną przez marki dostępne w Centrum Handlowym m.in.: Lavard, Recman, Kubenz, Medicine, Vistula, Wólczanka, Evenement czy Deichmann. Ofertę zegarków męskich zaprezentuje Time Trend, Swiss i Sezam. Będzie to również idealna okazja, aby zapoznać się z aktualnymi trendami i propozycjami na sezon wiosenno-letni. Całość dopełni  efektowna oprawa muzyczna przygotowana przez kwartet Chelito Lindo. Zespół muzyczny reprezentuje szkołę muzyczną suzuki, która praktykuje metodę uczenia gry na instrumentach muzycznych na zasadzie naśladowania. W repertuarze kwartetu Chelito Lindo, wykorzystującego trzy wiolonczele w połączeniu z perkusją, znajdują się aranżacje muzyki latynoskiej, filmowej, klasycznej, rockowej i jazzowej.

- Każdy mężczyzna, który zechce przekonać się, jakie są najnowsze trendy obowiązujące w eleganckiej modzie męskiej powinien w sobotę, 25 maja, odwiedzić nasze Centrum Handlowe. To właśnie u nas odbędzie się jedyny w swoim rodzaju pokaz, podczas którego zaprezentowane zostaną najmodniejsze kolekcje naszych najemców. Chcemy w ten sposób przybliżyć mieszkańcom Krosna i naszego regionu aktualne modowe trendy, a tym samym zainspirować do tworzenia swoich własnych, oryginalnych stylizacji - mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »