Rozrywka i wypoczynek » Sport

Pokaż Naszym jak się strzela! Mistrzowski klimat w Zielonych Arkadach trwa

Choć wiadomo, że nasza piłkarska reprezentacja w tegorocznym Mundialu nie sięgnie po mistrzowski tytuł, to szansę na ustrzelenie mistrzowskich nagród wciąż mają mieszkańcy Bydgoszczy i okolic.

Do 1 lipca w Zielonych Arkadach każdy mały i duży kibic może zagrać w piłkarzyki, zrobić sobie tatuaż oraz piłkarską przypinkę, a także zdobyć atrakcyjne nagrody.

Toni Kros w meczu ze Szwecją precyzyjnie wykonał rzut wolny. Po jego strzale w doliczonym czasie gry reprezentacja Niemiec wygrała ze Szwedami 2:1. Do 1 lipca każdy, kto odwiedzi piłkarską strefę w Zielonych Arkadach również może wykazać się swoją skutecznością stając sam na sam z bramką. Aby poczuć piłkarskie emocje zbliżone do tych, które czuje ulubiony piłkarz wykonujący rzut karny lub wolny - każde trafienie piłką do bramki będzie odpowiednio punktowane oraz nagradzane gadżetami lub kartami podarunkowymi. 

W piłkarskiej strefie rozrywki nie brakuje atrakcji dla małych, jak i dużych fanów piłki nożnej. Przy stole do piłkarzyków można rozegrać mundialowe mecze, a w specjalnej strefie najmłodsi mogą zrobić sobie tatuaż, piłkarską przypinkę lub pomalować twarz.

Mistrzowski klimat w Zielonych Arkadach potrwa do 1 lipca w godzinach: do piątku 16:00-20:00, sobota-niedziela 11:00-20:00. Strefa zlokalizowana jest na Placu Eventowym. Regulamin akcji dostępny jest
w punkcie obsługi konkursu.
 

Więcej informacji udziela:

Ewa Krassowska

Dyrektor Zielone Arkady Bydgoszcz

ul. Wojska Polskiego 1

85-171 Bydgoszcz

Tel. 52 370 36 00 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »