Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Pokazy mody w Avenidzie z robotem Titanem

Pokazy mody w Avenidzie z robotem Titanem
Zobacz więcej zdjęć »
To będzie pierwsze takie wydarzenie w Poznaniu. Ostatni weekend miesiąca upłynie w Avenidzie pod znakiem mody i technologii.

W dniach 26-27 października odbędzie się modowe święto „Z Titanem na wybiegu – pokazy mody na miarę XXI wieku”, które uświetni udział niesamowitego robota Titana. Czekają dwa dni pełne wrażeń!

Czy modę można połączyć z technologią – i to na miarę XXI wieku? Oczywiście, że… tak! Przekonają się o tym wszyscy, którzy odwiedzą Avenidę w dniach 26-27 października. Oprócz prezentacji najnowszych trendów, które przygotuje słynny stylista gwiazd – Grzegorz Bloch, na klientów poznańskiego Centrum czeka jeszcze jedna niespodzianka. Modelkom i modelom na wybiegu towarzyszyć będzie Titan The Robot – pierwszy na świecie duży robot rozrywkowy, porównywany do jednego z Transformersów. Robot jest świetnym performenem  o czym przekonają się goście Avenidy.

Na wybiegu zostaną zaprezentowane najnowsze kolekcje najemców Centrum, jednak nie tylko fani mody znajdą coś dla siebie. W niedzielę (27 października) na wszystkich odwiedzających czekać będą atrakcje, a wśród nich warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy zrobią pluszowe roboty, warsztaty robotyki gdzie mali inżynierowie skonstruują pierwsze mechaniczne maszyny, a także zobaczą rzeźby wydrukowane przez drukarkę 3D.

Wydarzenie „Z Titanem na wybiegu – pokazy mody na miarę XXI wieku” odbędzie się w CH Avenida Poznań w dniach 26-27 października: w sobotę w godz. 13:00-19:00 pokazy mody, w niedzielę w godz. 14:00-18:00 warsztaty kreatywne. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »