Moda » Odzież

Pokazy mody w Centrum Janki

Pokazy mody w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
Pokazy mody, porady stylistki gwiazd, muzyczny talent Mateusza Ziółko oraz rabaty na ofertę dostępną w sklepach – to atrakcje jakie czekają 25. i 26. maja na klientów Centrum Janki.
25. i 26. maja w godzinach od 14.00 do 19.00 Centrum Janki opanują profesjonalne modelki, które na specjalnie przygotowanym wybiegu zaprezentują kolekcje ubrań na lato 2012. Pokazy poprowadzi prezenterka i aktorka Katarzyna Sowińska. Na klientów Centrum czekać będzie także stylistka gwiazd - Edyta Piasecka. Wydarzenie uświetnią występy Mateusza Ziółko, wokalisty znanego z I edycji programu "Mam Talent", którego można oglądać w teleturnieju muzycznym „Jaka to melodia?". Specjalnie z okazji pokazów mody sklepy Centrum Janki przygotowały dla Klientów atrakcyjne promocje sięgające nawet 50% ceny podstawowej. Okazyjne ceny dotyczyć będą odzieży, obuwia, akcesoriów, kosmetyków, bielizny, a także wybranych usług.

26 maja będzie także ostatnim dniem loterii zdrapkowej, w której nagrodami są karty podarunkowe o nominałach 50 zł, 100 zł i 300 zł. Karty można realizować we wszystkich sklepach Centrum Janki. Aby wziąć udział w loterii wystarczy najpóźniej 26 maja zrobić zakupy za minimum 100 zł i odebrać zdrapkę w Punkcie Obsługi Klienta Centrum. Oprócz pieniędzy na modowe wydatki na uczestników loterii czekają także nagrody pocieszenia w postaci wygodnych toreb na zakupy. Regulamin loterii dostępny jest na stronie www.loteriezezwolenia.pl oraz w siedzibie organizatora w Warszawie przy ul. Leonarda 6/8 lok.5.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »