Gospodarka » Żywność

Pokoloruj swój świat z Perfetti Van Melle

Dzień Dziecka to święto, które w Polsce istnieje już od ponad 50 lat. Jest miłą atrakcją zarezerwowaną nie tylko dla najmłodszych. To okazja także dla dorosłych, by chociaż przez jeden dzień na nowo odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

1 czerwca niesie za sobą wiele uśmiechu, radości i pozwala spędzić czas na zabawie z najbliższymi. Integralną częścią tego święta są oczywiście prezenty. Doskonałym uzupełnieniem upominku dla najmłodszych będą uwielbiane przez dzieci słodycze. Najlepiej te, które nie tylko dobrze smakują, ale wprowadzają także w świat kolorowej wyobraźni.

Słodka uroczystość

Początków Dnia Dziecka w Polsce można doszukiwać się już w roku 1929. Wówczas święto to obchodzono we wrześniu. Odbywały się uroczyste akademie szkolne, po których uczniowie uczestniczyli w zorganizowanych zabawach i dostawali słodycze zakupione dzięki zbiórkom publicznym. Dopiero w 1952 r. data 1 czerwca została na stałe wpisana do polskiego kalendarza. Dziś Dzień Dziecka obchodzony jest w całym kraju nie tylko przez rodziców i najbliższe rodziny. Przyjął się zwyczaj organizowania pikników, czy spotkań z najmłodszymi m.in. na uczelniach, w ośrodkach kulturalnych oraz w Pałacu Prezydenckim, na co dzień niedostępnym dla zwiedzających. Obchody tego wyjątkowego dnia to także wzmożony czas zakupowy. Z badań wynika, że poszukując upominków dla najmłodszych rodzice i dziadkowie najczęściej wybierają zabawki (70%), książki (20%), ubrania (14%), kosmetyki (12%) i słodycze (11%)[1]. Poza prezentem dla Polaków ważne jest, aby ten wyjątkowy dzień spędzić ze swoją rodziną i poświęcić czas na wspólną zabawę, która niezależnie od miejsca i tradycji jest dla dzieci sposobem na budowanie więzi.

Dwa w jednym

Najmłodsi poznają świat m.in. poprzez zapachy i smaki. Dlatego doskonałym urozmaiceniem obchodów Dnia Dziecka będą drobne upominki w postaci słodyczy, które charakteryzują się przyjemnymi aromatami, dobrze smakują, a jednocześnie poprawiają humor i pozwalają się bawić. Produkty z linii Chupa Chups Colors to smakołyki cieszące się niezwykłą popularnością. W ofercie dostępne są lizaki w trzech wariantach: pomarańczowy, cola i wiśnia. Każdy z nich pozostawia zabarwienie na języku odpowiadające swoim smakom - pomarańczowe, czarne lub czerwone. Lizaki sprzedawane są w opakowaniach po 10 sztuk  (120g), dzięki czemu można się nimi podzielić z najbliższymi, szczególnie podczas spotkań i rozrywek organizowanych z okazji Dnia Dziecka. W ofercie dostępna jest także barwiąca język guma balonowa niebieska malina. – Chupa Chups Colors to dla Perfetii Van Melle szczególna linia doskonale wpisująca się w claim całej marki Chupa Chups „Forever Fun”. Dzień dziecka to wyjątkowe święto dla każdej rodziny, które dzięki naszym produktom może dostarczać niezapomnianej zabawy zarówno najmłodszym, jak i tym starszym nadal czującym w sobie dziecięcego ducha. - mówi Michał Bonecki, Consumer Marketing Manager Perfetti Van Melle Polska. 

 [1] Badania PaybackRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe Perfetti Van Melle
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »