Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Pół miliona klocków LEGO, czyli zabawa na całego w Porcie Łódź!

Pół miliona klocków LEGO, czyli zabawa na całego w Porcie Łódź!
Zobacz więcej zdjęć »
Tegoroczne ferie zimowe Port Łódź uważa za rozpoczęte! Ponad pół miliona najbardziej znanych klocków świata, olbrzymia mapa Polski i dwa tygodnie wypełnione niesamowitą zabawą, konkursami i kreatywnym tworzeniem … mapy naszego kraju. Oczywiście z klocków LEGO!

 

ZBUDUJ POLSKĘ Z KLOCKÓW LEGO

Na czas ferii Atrium Portu Łódź (obok sklepu IKEA) zamieniło się w prawdziwy plac budowy, w którym do dyspozycji małych konstruktorów jest ponad pół miliona klocków! Imponująca ilość i zarazem niezwykłe wyzwanie dla wszystkich małych i dużych uczestników zabawy – bowiem z klocków wspólnie budujemy mapę Polski! W Atrium Centrum pojawiła się wielka makieta mapy naszego kraju, którą wspólnie z dziećmi animatorzy zabudowują klockami LEGO. Mapa przez dwa tygodnie będzie uzupełniana zabytkami, obiektami sportowymi, mostami i charakterystycznymi budowlami, które kojarzą się z naszym krajem. Nie zabraknie oczywiście również elementów przyrody – gór, rzek i parków. A wszystko tworzone jest z najbardziej znanych na świecie klocków! Najmłodsi mogą też budować konstrukcje własnego pomysłu. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic! Jakie budowle powstaną dzięki niezwykłej fantazji maluchów? Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do wspólnej zabawy pod opieką animatorów, bezpłatnie każdego dnia ferii (z wyjątkiem 17 lutego, kiedy przypada niedziela niehandlowa) w godzinach 11:00 – 19:00.

 

WEEKENDOWE KONKURSY Z NAGRODAMI

W weekendy Port Łódź przygotował dla dzieci konkursy z nagrodami,  do których małych budowniczych zaprosi konferansjer. Wszystkie dzieła zbudowane przez najmłodszych będzie można podziwiać na scenie, a eventowa maskotka – ludzik LEGO wręczy maluchom biorącym udział w konkursach upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Najlepsze budowle z klocków trafią oczywiście na niezwykłą mapę Polski!

 

WARSZTATY DLA RODZICÓW I PIERWSZE KROKI W ŚWIECIE KLOCKÓW

Na czas ferii Port Łódź przygotował też atrakcje z myślą o najmłodszych dzieciach w wieku do pięciu lat. Obok Atrium pojawił się specjalny „basen” cały wypełniony klockami LEGO DUPLO - dedykowanymi właśnie maluchom, a to świetna okazja do kreatywnej zabawy z rodzicami i możliwość postawienia swoich pierwszych budowli z klocków! Rodzice i opiekunowie mogą ponadto wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, podczas których specjaliści opowiedzą, w jaki sposób bawić się z dzieckiem klockami by rozwijać wyobraźnię swojej pociechy, ćwiczyć koordynację ruchową oraz doskonalić umiejętności manualne, intelektualne i społeczne. Prowadzący pokażą także inspirujące ćwiczenia, dzięki którymi maluchy podczas zabawy będą mogły nauczyć się literek, cyferek, kształtów i kolorów.

 

Na ferie z klockami LEGO Port Łódź zaprasza bezpłatnie, do 24 lutego w godzinach 11:00-19:00 (z wyłączeniem niedzieli niehandlowej 17 lutego).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »