Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Polacy coraz chętniej się badają

Polacy coraz chętniej się badają
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze do niedawna wśród wielu Polaków pokutował pogląd, że do lekarza należy zgłosić się dopiero wtedy, gdy naprawdę źle się czujemy. Jak twierdzą jednak specjaliści z krakowskiego centrum medycznego LARMED, sytuacja powoli się zmienia.

Według danych tej firmy od początku roku specjalistów podczas wizyt kontrolnych odwiedziło znacznie więcej niż w analogicznym okresie w zeszłym roku. Oczywiście taki wynik napawa optymizmem, świadczy bowiem o tym, że Polacy coraz poważniej podchodzą do kwestii swojego zdrowia i odpowiedniego dbania o nie.


Wśród specjalistów, których usług cieszą się szczególnym powodzeniem jest między innymi ginekolog. Ten prowadzący swoją praktykę w Centrum medycznym LARMED może zagwarantować swoim pacjentkom najwyższą jakość usług, a przede wszystkim specjalistyczne badania wykonywane wysokiej jakości sprzętem diagnostycznym. Dzięki doskonałemu aparatowi usg, jakim dysponuje centrum medyczne LARMED coraz łatwiejsze staje się wykrycie wczesnych niepokojących zmian, a także, co w przypadku ginekologa ma szczególne znaczenie, kontrola prawidłowego przebiegu ciąży.
Pracownicy centrum medycznego LARMED podkreślają też, że choć za wizytę u specjalisty trzeba płacić, bo NFZ refunduje tu jedynie część badań, wielu pacjentów decyduje się na usługi LARMED właśnie z powodu wysokiej jakości sprzętu medycznego, jaki jest tu wykorzystywany.


W centrum LARMED przyjmuje również jeden znany okulista w Krakowie. Ten specjalista również nie narzeka na brak pacjentów. Według danych centrum medycznego LARMED w ostatnim okresie znacznie wzrosła liczba osób, które w prawidłowy sposób chcą zadbać o swój wzrok. Pacjentami poradni okulistycznej są tutaj także dzieci, których rodzice chcą zadbać o jak najlepszy rozwój swoich pociech. Wiedzą oni, że wcześnie wykryte wady wzroku można znacznie łatwiej korygować, a nawet całkowicie wyleczyć.


Obok poradni ginekologicznej i okulistycznej w centrum funkcjonują także inne poradnie specjalistyczne, między innymi alergologiczna, dermatologiczna i wiele innych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Medyczne Larmed
http://larmed.com.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »