Technologie » Internet

Polacy wśród finalistów pierwszej edycji konkursu Work, Unleashed organizowanego przez Wrike

Firma Wrike, dostawca najbardziej zaawansowanej platformy do zarządzania współpracą dla biznesu, ogłosiła dziś finalistów pierwszej edycji konkursu „Work, Unleashed”, w którym wzięło udział ponad 200 drużyn.

Zadaniem uczestników było zgłoszenie projektu usprawniającego współpracę, stanowiącego uzupełnienie lub rozszerzenie funkcjonalności platformy Wrike i zgodnego z misją firmy ukierunkowaną na zwiększanie efektywności pracy zespołowej. Finaliści polecą do Pragi, gdzie 19 września zaprezentują swoje projekty osobiście w nowej siedzibie firmy. Pierwsze trzy ekipy otrzymają nagrodę pieniężną wysokości 25, 10 lub 5 tys. dolarów.

Finałowe projekty wyłoniono na podstawie sześciu kryteriów: użyteczności, jakości kodu, innowacyjności, kompletności, złożoności i pomysłu. Zwycięzców wybierze jury w składzie: Patricia DuChene (wiceprezes Wrike ds. sprzedaży międzynarodowej i dyrektor ds. rynku EMEA), Alexey Korotich (wiceprezes Wrike ds. produktów) i Yuri Golikov (wiceprezes Wrike ds. inżynierii). Suma nagród pieniężnych wynosi ok. 100 tys. dolarów, a każda z 20 drużyn spoza podium otrzyma karty podarunkowe o wartości 200 dolarów.

Od kilku lat Wrike rozwija się bardzo dynamicznie i choć moim zdaniem mamy najlepszy zespół badawczo-rozwojowy, ważna jest otwartość na inne punkty widzenia – mówi Andrew Filev, założyciel i dyrektor generalny Wrike – Cieszy nas wysoki poziom innowacyjności i kreatywności zgłoszonych projektów. Z dotychczasowych wyników konkursu wynika jasno, że w kontekście ciągłego powiększania naszego zespołu nie pomyliliśmy się w wyborze kolejnej lokalizacji i puli lokalnych talentów. Bardzo cieszę się, że będę mógł poznać finalistów osobiście i być może zaproponuję kilkorgu z nich pracę w praskim oddziale Wrike – dodaje Filev.

Oto finaliści i ich projekty:

1.       Drużyna AO, projekt: Workflow Extension, kraj: Rosja

Funkcja pozwalająca użytkownikom na skonfigurowanie automatycznego uruchamiania po wykonaniu wymaganych zadań.

2.       Drużyna Appulate, projekt: Wrike Dev Helper, kraj: Rosja

Rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome dodające funkcję automatyzacji obiegu pracy dla Dev-QA i oferujące m.in. automatyzację zmian statusu, mapowanie i synchronizację z serwisami Bitbucket i Github oraz możliwość tworzenia zadań z szablonów i zasobów permalink.

3.       Drużyna Boars, projekt: Wrike Google Assistant, kraj: Rumunia

Asystent głosowy ułatwiający tworzenie zadań i ułatwiający interakcje za pośrednictwem platformy Wrike.

4.       Drużyna Jiří z Poděbrad (JZP), projekt: Find the Best Spot, kraj: Rosja

Aplikacja internetowa pomagająca użytkownikom platformy Wrike wyszukiwać optymalne lokalizacje do pracy wraz ze indywidualnymi statystykami bazującymi na różnych metrykach.

5.       Drużyna SMMBuilder, projekt: SMMBuilder, kraj: Rosja

Aplikacja pozwalająca na unifikację wszystkich kont w serwisach społecznościowych w jednym panelu dla wygodniejszego monitorowania aktywności.

6.       Drużyna Tensy, projekt: exTensy, kraj: Rosja

Rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome ułatwiające współpracę dzięki możliwości omawiania zadań na czacie wideo webRTC za pośrednictwem platformy Wrike.

7.       Drużyna The Botas, projekt: Wrike Task Handler, kraj: Rumunia

Wtyczka dla środowiska IntelliJ zaprojektowana jako narzędzie do zarządzania projektami i zadaniami w ramach zintegrowanego środowiska dla programistów pracujących z platformą Wrike.

8.       Drużyna The Pride, projekt: Wrike IBM BPM, kraj: Polska

Rozszerzenie do integracji zadań i ich synchronizacji między platformami Wrike i IBM BPM.

9.       Drużyna WrikeMeeting, projekt: WrikeMeeting, kraj: Rosja

Aplikacja do poprawy efektywności konfigurująca zadania związane ze sprawami omawianymi podczas spotkań/konferencji. Automatycznie utworzone zadania są następnie przypisywane odpowiednim osobom za pomocą kliknięcia lub komendy głosowej. 

Więcej informacji na temat konkursu Work, Unleashed można znaleźć pod adresem: https://learn.wrike.com/wrike-work-unleashed-contest/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

przekozera@gmail.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »