Dom » Wnętrza

Połączenie stylu industrialnego i nowoczesnego we wnętrzu – kolekcja Ombra Villeroy & Boch

Połączenie stylu industrialnego i nowoczesnego we wnętrzu – kolekcja Ombra Villeroy & Boch
Zobacz więcej zdjęć »
Znane, lecz tajemnicze. Jasne, ale nieco zaskakujące. Te pozorne kontrasty można znaleźć w najnowszej kolekcji płytek ściennych Ombra Villeroy & Boch. Dzięki połączeniu dwóch stylów – industrialnego i naturalnego – projektanci stworzyli niezwykłe wzornictwo.

Subtelne odwzorowanie betonu i drobne linie z niedopowiedzianym wzorem kwiatowym to kwintesencja nowej kolekcji Villeroy & Boch - Ombra. Obejmuje ona płytki ceramiczne o wymiarach 30 x 90 cm z dekorami w odcieniach white i grey. Gładkie, matowe wykończenie przywodzi na myśl delikatne motywy naturalne. Wąskie linie podkreślają design obydwu dekorów -monochromatycznego oraz drugiego z motywem przypominającym cienie delikatnych liści. Trójwymiarowa płaskorzeźba z ręcznie wykonanym wzorem wysuwa się na pierwszy plan w momencie, kiedy zastosowana zostanie odpowiednia gra świateł. Kolekcję Ombra stosować można zarówno w poziomie, jak i w pionie, w zależności od wymarzonego projektu i przestrzeni.

Dzięki jasnym kolorom i filigranowym dekorom Ombra tworzy atmosferę pełną lekkości i przejrzystości. Kolekcja dzięki swojemu wzornictwu łączy w sobie dwa piękne style - industrialny i nowoczesny. Płytki ceramiczne Ombra idealnie sprawdzą się we wnętrzu łazienki, domu, hotelu, restauracji czy butiku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »