Firma » Biznes

Połączenie systemów Symfonia i Forte z PekaoBIZNES24

Połączenie systemów Symfonia i Forte z PekaoBIZNES24
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Sage sp. z o.o. otrzymała znak zgodności PekaoREADY dla rozwiązań indywidualnych do produktów finansowo-księgowych, które zautomatyzowały dokonywanie przelewów pomiędzy Systemem Zarządzania Forte oraz Systemem Symfonia a systemem bankowości internetowej PekaoBIZNES24.

Sage, wiodący producent oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP w Polsce, specjalnie dla Banku Pekao SA stworzył rozszerzenie do standardowej funkcjonalności swoich rozwiązań.


Nowość umożliwia automatyczne eksportowanie przelewów i importowanie wyciągów bankowych, pomiędzy programami: Forte Finanse i Księgowość 2011.e, Forte Kadry i Płace 2011.b oraz Symfonia Finanse i Księgowość 2012, Symfonia Kadry i Płace 2011.b - a systemem bankowości internetowej PekaoBIZNES24. Rozwiązanie pozwala usprawnić i zautomatyzować dokonywanie przelewów krajowych oraz oszczędzić czas przy wprowadzaniu danych z wyciągów bankowych do programu finansowo-księgowego. Dodatkowa korzyść to wyeliminowanie błędów, pojawiających się przy ręcznym wprowadzaniu danych.

Oprogramowanie zostało przetestowane m.in. w środowisku produkcyjnym Banku Pekao SA na wyznaczonym sprzęcie komputerowym, z konfiguracją sprzętową spełniającą wymogi PekaoBIZNES24. Przeprowadzenie testów i rozszerzenie standardowej funkcjonalności obejmowało m.in.: eksport i import danych z i do oprogramowania Forte oraz Symfonia. Dla prawidłowego działania eksportu i importu danych, konfiguracja sprzętowa u klienta powinna być zgodna z wymogami systemu bankowości internetowej. (Przeprowadzenie testów nie stanowi certyfikatu w rozumieniu ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. o systemie oceny zgodności, Dz. U. z 2004 r. Nr 204, poz. 2087 z późn. zm.).

Aktualna informacja o współpracy firmy Sage sp. z o.o. i Banku Pekao SA jest dostępna też na stronach internetowych www.sage.com.pl i www.pekao.com.pl.

O firmie Sage sp. z o.o.

Sage sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie, głównie dla sektora MSP w Polsce. Spółka wchodzi w skład Sage Group plc - należącej do grona największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Posiada oddziały w Bytomiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu oraz sieć ponad 400 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju. 

Oferta firmy obejmuje System Zarządzania Forte - zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dla średnich przedsiębiorstw - oraz 2 linie produktów dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw: Symfonia i Symfonia Start, a także w pełni zlokalizowany program CRM: Sage ACT!. Od 17 maja 2011 r. do oferty firmy dołączony został międzynarodowy system Sage ERP X3 - globalne, zintegrowane rozwiązanie ERP dla średnich i większych przedsiębiorstw.

http://www.sage.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sage
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »