Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Polataj dronami w Gliwicach

Polataj dronami w Gliwicach
Zobacz więcej zdjęć »
Na finał akcji „Skrzydlata Europa” zaprasza w najbliższy weekend Centrum Handlowe Europa Centralna. Nie tylko z myślą o miłośnikach lotnictwa czekają warsztaty modelarskie, specjalna strefa spadochronowa oraz zajęcia z dronami

Do 29 listopada w Europie Centralnej można odkrywać tajemnice technologii lotniczych podczas specjalnej ekspozycji przygotowanej we współpracy z Aeroklubem Gliwickim. Nie zabraknie tutaj nie tylko śmigieł, czy innych elementów konstrukcyjnych, ale także szybowca i samolotów. Jeden z nich umiejscowiony jest przed Europą Centralną. Drugi już we wnętrzu Centrum. Z myślą o małych i dużych miłośnikach podniebnych podróży czekają specjalne warsztaty modelarskie. Podczas nich będzie można nie tylko stworzyć swoją własną konstrukcję, aby ją później przetestować, ale także wsłuchać się w wiele ciekawych historii dotyczących podniebnych wydarzeń. Na miłośników latania czeka także specjalna strefa spadochroniarska, w której można poznać tajemnice skoków w tandemie. Odbędzie się także konkurs, w którym będzie można wygrać taki skok – do realizacji w 2016 roku.

Nadchodzący weekend to także okazja do udziału w wyjątkowych warsztatach z udziałem prawdziwych dronów. – W ten sposób chcemy nie tylko zainteresować naszych gości ideą lotnictwa, ale także pokazać ciekawe rozwiązania technologiczne – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor marketingu Europy Centralnej. – Przez dwa dni będzie można, po krótkim szkoleniu, nauczyć się podstaw sterowania dronem i sprawdzić się w roli pilota. A to tylko cześć z niespodzianek, jakie czekają podczas tych warsztatów, realizowanych pierwszy raz w Gliwicach. Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania samą akcją. Dzięki niej w aktywny sposób nie tylko promujemy lokalnych przedsiębiorców, ale pokazujemy, że Europa Centralna to rodzinne miejsce, w którym można rozwijać zainteresowania i poszerzać horyzonty. Wszystkie warsztaty odbędą się 28 i 29 listopada w godzinach 12:00-18:00. Udział w nich jest bezpłatny. Od 28 listopada w Europie Centralnej startuje także loteria, w której każdego dnia do wygrania jest 100 nagród, a uczestnicy mogą wygrać podczas finału nagrodę główną, czyli Suzuki SX-4.

W czwartek 26 listopada na terenie Europy Centralnej wystąpi Stanisław Soyka. Podczas specjalnego występu organizowanego przez restaurację B-Man czeka wiele ciekawych interpretacji w wykonaniu tego wyjątkowego artysty. Koncert rozpocznie się o godz. 21:00. Bilety, w cenie 80 zł, można kupić u organizatora koncertu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.piwek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »