Motoryzacja » Samochody
Polestar stworzy nowe coupe Volvo o mocy 600 KM
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Volvo ogłosiło, że Polestar ma stać się dużą marką, która będzie tworzyć nie tylko sportowe wersje istniejących modeli szwedzkiej marki, ale też ma posiadać w ofercie zupełnie nowe auta sprzedawane pod logo Polestar.
Pierwszym z takich samochodów ma być dwudrzwiowe coupe, które, podbnie jak wszystkie modele Polestar, ma mieć napęd hybrydowy. Według pierwszych doniesień moc tego auta byłaby jeszcze o 200 KM wyższa niż w przypadku serii 90 i XC60 oznaczonych symbolem T8, oznacza to ok. 600 KM.
Spodziewane jest, że model ten (a przynajmniej jego zapowiedź) zadebiutuje już jesienią podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie.
Nadesłał:
JK PR
|

Nowość! Okno Schüco LivIng w wersji panoramicznej
Aluprof umacnia swoją obecność na rynku francuskim
Inicjatywy Mars Polska ponownie znalazły się w raporcie FOB
Porozumienie między USA a Iranem: rynki wyceniają pokój, ale gospodarki wciąż płacą za wojnę
Komentarze (0)