Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

„Policz Świeczki na Torcie” VIVO! Krosno i wygraj nagrody

„Policz Świeczki na Torcie” VIVO! Krosno i wygraj nagrody
Zobacz więcej zdjęć »
Ile świeczek znajduje się na urodzinowym torcie VIVO! Krosno? Osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi na to pytanie staną przed szansą wygrania wspaniałych nagród w urodzinowym konkursie VIVO!. Do wygrania będą m.in.: skuter, rower, telewizor, elektryczna hulajnoga czy dron.

Już od 23 września klienci VIVO! Krosno będą mogli powalczyć o jedną z ponad 200 nagród w konkursie „Policz Świeczki na Torcie”. Łączna pula nagród wynosi ponad 25 000 zł. Dla osób, które wykażą się spostrzegawczością oraz umiejętnościami matematycznymi przygotowano cenne nagrody, a wśród nich: skuter, rower, 55-calowy telewizor, dron z kamerą 4K (w zestawie
z kontrolerem i akumulatorem) czy elektryczną hulajnogę
. Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy w dniach 23-29 września zrobić zakupy w VIVO! Krosno na kwotę minimum 100 zł, (można połączyć maksymalnie 2 dowody zakupu) a następnie okazać dowody zakupu na stoisku urodzinowym, które znajdować się będzie w pobliżu salonu Apart. Na stoisku uczestnicy otrzymają kupon konkursowy, który po wypełnieniu oraz udzieleniu odpowiedzi na pytanie: „Ile świeczek znajduje się na urodzinowym torcie znajdującym się na stoisku promocyjnym?” trafi do specjalnej urny. I gotowe! 

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 18 rok życia do wzięcia udziału w konkursie „Policz świeczki na torcie”. Zasady konkursu są niezwykle proste, a nagrody wartościowe. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29 września o godz. 16:45 – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Konkurs „Policz Świeczki na Torcie” potrwa od 23 do 29 września do godz. 12:00. Wygrywają osoby, które wskażą najbliższą rzeczywistej liczbę świeczek znajdujących się na czteropiętrowym torcie. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie dowolną liczbę razy. Szczegółowy regulamin dostępny jest pod następującym adresem: www.vivo-krosno.pl.

 

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »