Moda » Biżuteria

Polska biżuteria z niemal stuletnią tradycją – idealny prezent na Walentynki.

Polska biżuteria z niemal stuletnią tradycją – idealny prezent na Walentynki.
Zobacz więcej zdjęć »
Pierścionki zaręczynowe, kolczyki od mamy, obrączki czy pamiątkowy naszyjnik z podróży. Biżuteria towarzyszy nam w najważniejszych momentach życia.

Czym dla nas jest biżuteria?

To klasyczny i ponadczasowy pomysł na podarunek, który zostaje z nami na lata, przywołując ważne i piękne wspomnienia. Warto więc wybierać sprawdzone marki, tworzące kolekcje dobrej jakości. BRIJU to polska firma stworzona w 1920 roku przez Jana Piotrowskiego. Dziś tradycja jubilerska kontynuowana jest przez jego czterech wnuków. Marka korzysta z aktualnych trendów i tworzy przystępne cenowo produkty z najwyższej jakości stopów metali szlachetnych, dbając o detale i łącząc długą tradycję złotniczą z nowymi technologiami. Przez lata współpracujący z BRIJU projektanci i jubilerzy wypracowali rozpoznawalną stylistykę trafiającą w potrzeby i gusta odbiorców. Biżuteria pozwala czuć się wyjątkowo i pewnie każdego dnia. Jest także „kropką nad i” dla stylizacji przygotowanych na wyjątkowe okazje.

Jak powstaje Twoja biżuteria?

Proces tworzenia każdego produktu rozpoczyna się od projektu, który jest dokładnie dyskutowany i analizowany. Najlepsze pomysły są prototypowane i drukowane w 3D - ten etap to dopracowywanie detali. Dyskusja między projektantami, złotnikami i jubilerami pozwala doszlifować pierwotny zamysł. To właśnie w tym momencie sztuka i rzemiosło najintensywniej ze sobą współpracują, tworząc finalnie ponadczasowy produkt. Aby trafić na sklepowe półki biżuteria musi wcześniej przejść przez ponad 20 różnych etapów pracy na produkcji. Jednym z najbardziej skomplikowanych jest zakuwanie kamieni i odlewanie form. Technologie, którymi posługuje się BRIJU są indywidualnym know-how przedsiębiorstwa dopracowywanym przez lata. Sam proces tworzenia pojedynczego produktu trwa około trzy tygodnie i angażuje wiele osób – to także jeden z powodów, dla których biżuteria BRIJU jest unikatowa i wyjątkowa.

Prezent na Walentynki od BRIJU – startuje program lojalnościowy.

A gdyby tak ułatwić sobie wybieranie świątecznych prezentów i podarować bliskim biżuterię, która zostanie z nimi na lata i będzie przypominać o wyjątkowych, wspólnych chwilach? Nadszedł najlepszy moment, by rozpocząć poszukiwania idealnego upominku - właśnie wystartował program lojalnościowy BRIJU. Ma ułatwić użytkownikom zakupy oraz gwarantować stałe zniżki i wiele dodatkowych korzyści. Będzie też platformą wymiany opinii i doświadczeń między marką a jej odbiorcami. Uczestnicy za każdy zakup będą zbierać punkty (1 złotówka to 1 punkt), które z czasem będą zapewniać stałe rabaty (6%, 9%, 12% i 15%). Punkty z poszczególnych poziomów sumują się i są naliczane już od pierwszych zakupów. Można je też zdobywać wypełniając ankiety. Dla uczestników programu przygotowano dodatkowe, okazjonalne rabaty i spersonalizowane oferty. Będą także wcześniej informowani o wyprzedażach i premierach nowych kolekcji. Udział w programie lojalnościowym zwiększy też czas na zwroty, wymianę i serwis biżuterii. Osiągnięcie każdego z progów punktowych wiąże się z otrzymaniem upominku. Program działa zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Aktualne promocje oraz dostęp do informacji o zgromadzonych punktach będzie można śledzić korzystając z mobilnej, intuicyjnej aplikacji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotPR

Komentarze (1)

  • avatar
    ~diana 2020-01-23 14:44:13

    Nie mam chłopaka także nie dostanę biżuterii czy tam jakiegoś pluszaka, ustawiłam się z psiapsiółą, że pojedźmy sobie polatać w aerotunelu w wielkoposce w te nieszczęsne święto


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »