Motoryzacja » Samochody

Polska premiera Volvo S90 i V90 już 11 marca

Polska premiera Volvo S90 i V90 już 11 marca
Zobacz więcej zdjęć »
Już 11 marca w warszawskim centrum Expo XXI odbędzie się polska premiera dwóch najnowszych modeli Volvo: S90 i V90. Oba te auta można było obejrzeć na targach motoryzacyjnych w Genewie.


Pierwsze z nich miało tam premierę europejską, drugie – światową. Polska będzie pierwszym krajem, w którym odbędzie się pokaz tych samochodów i to zanim zakończą się szwajcarskie targi. 

Marka Volvo liczy niemal 90 lat. Jeszcze nigdy nie przechodziła ona tak dynamicznych i głębokich zmian. Po zaprojektowanym od nowa flagowym SUV-ie XC90, przyszedł czas na dwa kolejne modele. Polsce przypadł przywilej zorganizowania krajowej premiery modelu V90 zaledwie 10 dni po jego pierwszej, publicznej odsłonie, która miała miejsce 1 marca podczas Geneva Motor Show. Tego samego dnia miał miejsce europejski debiut limuzyny S90.

W dniu 11 marca w Centrum Expo XII przy ul. Prądzyńskiego 12/14 o godzinie 19.30 rozpocznie się pokaz prasowy tych dwóch najnowszych modeli. Dzień później w tym samym miejscu te dwa piękne auta zobaczą klienci. W niedzielę 13 marca pojazdy zostaną udostępnione szerokiej publiczności. Będzie je można oglądać w Centrum Expo od godziny 10.00 do 17.00. We wtorek 15 marca dwie gorące, motoryzacyjne nowości będą mogli zobaczyć mieszkańcy Wrocławia. Od godziny 10 do 19.00 samochody będzie udostępniony wszystkim chętnym w budynku Sky Tower.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »